Ocak 18, 2021
Başakşehir’de mukadderat Leipzig maçında çizilecek

Başakşehir’de mukadderat Leipzig maçında çizilecek


son dakika Başakşehir’de yazgı Leipzig maçında çizilecek haberleri,

Şampiyonlar Ligi’nde dünya devleriyle eşleşmesine rağmen birinci günden bu yana kümede savlı olduklarını söyleyen Okan Buruk için 4. maçlar sonunda oluşan tablo net… Temsilcimizin tarih yazarak kümeden çıkabilmesi ismine tek bir talihi var. O da haftaya çarşamba günü İstanbul’da oynanacak olan Leipzig maçını kazanmak.

Turuncu-Lacivertliler’in; Manchester United’ı olduğu üzere Almanlar’ı da konutunda devirmesi halinde kümede kartlar tekrar dağıtılacak. Bir sonraki maçta; 9 puana ulaşan Manchester United’ın PSG’yi yenmesi halinde Başakşehir’in kümeden çıkma talihi son maça kalabilir. Aksi takdirde alınacak her sonuçta Buruk ve öğrencileri son maçta ya Avrupa Ligi için alana çıkacak ya da Devler Ligi’ndeki birinci döneminde kümeden sonucu olarak ayrılacak.

OKAN BURUK HER ŞEYİ DENEDİ

Mesleğinde birinci sefer çaba ettiği Şampiyonlar Ligi’ndeki birinci 3 maçında kadrosuna oynattığı futbolla övgü alan Okan Buruk maç sonunda son derece üzgündü. Tecrübeli teknik adam, 3-0 geriye düşmesine karşın yaptığı ataklarla ikinci yarıda oyuna ortak olsa da umduğunu bulamadı. Buruk ve öğrencilerinin performansı yeniden de alkış aldı.

 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar