Ocak 28, 2021
Beşiktaş yetenek avına çıktı!

Beşiktaş yetenek avına çıktı!


son dakika Beşiktaş yetenek avına çıktı! haberleri,

Beşiktaş’ta daha evvel vazife yaptığı devirde de birçok kıymetli ismi kazandıran Transfer Komitesi Lideri Erdal Torunoğulları, devre ortası ve yeni dönem için yıldız adaylarını transfer etmek için Avrupa tipine başladı. 1 haftadır Almanya, Avusturya’da çalışmalar yaparak izlenimlerde bulunan Erdal Torunoğulları çalışmalarla ilgili olarak şunları söyledi:

‘YOĞUN ÇALIŞMA SÜRÜYOR’

“Avrupa’da top koşturan Türk gençlerini yakından takip ediyorum. Scout takımımızın de tespit ettiği futbolcuları da gözlemliyoruz. Hedefimiz yetenekli Türk futbolcularını layık oldukları yerlere taşımak ve ülkemizi temsil etmesi için dayanak olmak. Bu mevzuda ağır çalışmalarımız var. Teknik yöneticimiz Sergen Yalçın gençlere kıymet veriyor. Bilhassa Avrupa’da yetenekli Türk gençleri konusunda daima bir arada ağır bir çalışma içerisindeyiz.

‘TEK TEK TAKİP EDİYORUZ’

Siyah beyazlı yönetici Buyruk Umit, Şahverdi Çetin, Eray Cömert Varda, Fikri Dani, Hixhret Rushti, Erkan Eyibil, Yusuf Demir, Muhammed Kiprit, Suat bülbül, Ceyhun Cepnioğlu, Okan Altunkaya üzere listelerinde toplam 75 oyuncunun bulunduğunun altını çizerken “Bunların hepsi tek tek takip edilip scout takımlarımız tarafından raporlanıyorlar” diye konuştu.

BİRÇOK İSİM KAZANDIRDI

Torunoğulları daha evvel Atiba, Sosa, Demba Ba, Dusko Tosiç, Marcelo, Andreas Beck, Mario Gomez, Fabri üzere birçok ismi Beşiktaş’a kazandırmıştı.

GRAFİK: HÜRRİYET

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar