Ocak 27, 2021
Trabzonspor’da Avcı ile yeni periyot yeni umutlar

Trabzonspor’da Avcı ile yeni periyot yeni umutlar


son dakika Trabzonspor’da Avcı ile yeni periyot yeni umutlar haberleri,

Erzurumspor’a karşı alınan 1-0’lık galibiyetle Trabzonspor günlerine resmen başlayan Teknik Yönetici Abdullah Avcı’nın ismi şimdiden kulüpteki altyapı başarısıyla yan yana getirildi. Bilhassa son 5 yıllık süreçte altyapıdan yetişen yıldızları A ekibe taşıyan bordo-mavililerde Avcı devrinde bu geleneğin devam etmesi isteniyor

Erzurumspor müsabakasında da Abdülkadir Ömür’e özel olarak eğilen ve genç yıldızın potansiyelinin farkında olduğunu lisana getiren 57 yaşındaki teknik yönetici, herkesi umutlandırdı. Geçtiğimiz yıl Yusuf Yazıcı’yı 17 milyon euroya Lille’e satan bordo-mavililerde birçok değerli aday bulunuyor. Abdülkadir Ömür ve Serkan Asan ikilisi başta olmak üzere Uğurcan Çakır ile Hüseyin Türkmen üzere altyapıdan yetişmiş isimlerin Avrupa alanına açılması hedefleniyor.

Mesleğinde genç ulusal gruplar, İBB ve Başakşehir’de genç yıldızların gelişimi konusunda değerli takviyeleri olan Abdullah Avcı’nın Trabzonspor’da da bu muvaffakiyetini sürdürmesi bekleniyor. Eddie Newton devrinde zorlanan gençlerin Avcı ve grubuyla rahatlaması umuluyor.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar