Nisan 11, 2021
Hamza Hamzaoğlu: “Oyundan hiç kopmadık”

Hamza Hamzaoğlu: “Oyundan hiç kopmadık”


son dakika Hamza Hamzaoğlu: “Oyundan hiç kopmadık” haberleri,

Harika Lig’in 11. haftasında Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kalan Yeni Malatyaspor’un teknik yöneticisi Hamza Hamzaoğlu, “Ortaya konulan gayret, her geçen gün tempomuzun artması, birlikte oyun anlayışımızın pekişmesi açısından ekipten mutluyum.” dedi.

Hamzaoğlu, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, bugün ligin en kaliteli ekiplerinden birisine karşı oynadıklarını söyledi.

Maç öncesinde sıkıntı bir çabanın kendilerini beklediğini konuştuklarını anımsatan Hamzaoğlu, şunları kaydetti:

“Takım halinde çaba edersek uygun bir sonuçla ayrılacağımızı biliyorduk. Geri düşmemize karşın oyundan kopmadık ve daha sonra golü bulduk. Grup olarak kazanmak için son ana kadar uğraş ettik ve durum aradık. Vakit zaman durum da bulduk lakin gole çeviremedik. Birebir formda Başakşehir’in de durumları vardı. Ortaya konulan gayret, her geçen gün tempomuzun artması, birlikte oyun anlayışımızın pekişmesi açısından kadrodan mutluyum.”

Gelecek hafta deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacaklarını lisana getiren Hamzaoğlu, “İnşallah o maçtan da uygun bir sonuçla Malatya’ya döneriz.” tabirlerini kullandı.

Deneyimli teknik adam, grubun oyun anlayışından mutlu olup olmadığı tarafındaki bir soruya “Beni temel sevindiren şey her hafta üzerine koyarak ilerliyoruz. Birkaç hafta sonra daha güzel bir manzara veriyoruz. Oyun anlayışını soruyorsanız, bizim artık oyundan çok puan ve puanlara muhtaçlığımız var. Bu strateji oyunu. Bazen kazanmak için gerekiyorsa topu rakibe de vermek gerekebiliyor. Biz puanlar için gayret ediyoruz, şu an oyun ikinci planda.” halinde cevap verdi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar