Nisan 10, 2021
Barça’nın çılgın adayından pizza ve dövme kelamı

Barça’nın çılgın adayından pizza ve dövme kelamı


son dakika Barça’nın çılgın adayından pizza ve dövme kelamı haberleri,

Barcelona’nın lider aday adayı Jordi Farre, seçmenlerine pizza ve fiyatsız dövme yapma vaadi verdi.

24 Ocak’ta yapılacak başkanlık seçimlerinde kulüp üyelerinden 2257 imza toplaması halinde resmen aday olabilecek fakat bu sayıya ulaşabilmek için farklı bir vaadin altına imzasını attı.

“Bize imza veren her kulüp üyesi fiyatsız Barcelona logosu dövmesi yaptırabilecek ve imzayı veren her üyemiz üç gün boyunca pizza yiyebilecek” diyen Farre, “Kampanyamızı nasıl götürdüğümüzü herkese kanıtlıyoruz ve dayanak göreceğimizde kuşkumuz yok” sözlerini kullandı.

“MESSI SONRAKİ GÜN İMZA ATACAK, HOCAMIZ KLOPP OLACAK”

Farre vaatlerini bir adım daha öteye götürerek seçimlerin bir gün sonrasında Messi’nin kulüpleriyle mukavele yenileceğinin kelamını vererek çıtasını üst taşıdı.

Farre’nin son bombası ise teknik yöneticilik konusunda Koeman ile çalışmayı düşünmediklerini ve bu vazife için Jürgen Klopp’u düşündüklerini, idare heyetlerindeki bir ismin de Alman hocaya ulaştığını söyledi. Koeman başarılı olursa misyonda tutabileceğini söyleyen çılgın aday, “Doğru bir yol haritası çiziyoruz. Bize Klopp üzere bir hoca lazım. Klopp ile esasen daha evvelce de görüşme yapmıştık” kelamlarını sarf etti.

Juan Laporta ve Victor Font isimlerinin kapışmasına şahit olması beklenen Barcelona başkanlık seçimlerinde resmi aday olabilmek için 23 Aralık-11 Ocak tarihlerinde 2257 imzanın Genel Kurul’a sunulması gerekiyor.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar