Nisan 11, 2021
Adem Ljajic: “Kendimi riske atamam”

Adem Ljajic: “Kendimi riske atamam”


son dakika Adem Ljajic: “Kendimi riske atamam” haberleri,

Beşiktaş formasıyla bu dönem 5 maça çıkıp yalnızca 207 dakika alanda kalan Adem Ljajic, Alanyaspor maçının takımına dahil edilmedi. Formsuzluk ve sakatlık dönemi sebebiyle hafta boyunca yapılan antrenmanlara katılmayan Sırp futbolcunun, sorununu atlatıp ferdi olarak çalışmasına karşın grup egzersizine dahil olmak istemediği bildirildi.

Sıhhat takımı ve teknik grubun talebini, “Sakatlığım sebebiyle kendimi riske etmek istemiyorum” diyerek geri çeviren Ljajic’in ekipteki geleceği belirsizliğini koruyor.

LJAJIC’TEN ŞAD DEĞİLLER

İki dönemdir bekleneni veremeyen ve yaklaşık 17 milyon Euro’luk maliyeti ile siyah-beyazlıların bütçesinde değerli bir yük olan Ljajic’in gidişatından idare ve teknik heyet keyifli değil. 29 yaşındaki Boşnak oyuncuyla tekraren görüşen Lider Ahmet Işık Çebi ve yöneticiler, Ljajic’ten her seferinde düzeleceğine dair kelam alsa da gerçekte bunun karşılığı bulunamadı.

EN AZ ZİYANLA ELDEN ÇIKARILACAK

Deneyimli oyuncunun kendisini düzeltmemesi halinde takımda yer bulmasının sıkıntı olduğunu belirten teknik yönetici Sergen Yalçın ise devre ortası transfer devrinde Ljajic için “Satılık ya da kiralık olarak gönderilebilir” raporu verecek. Beşiktaş idaresi ise büyük paralar ödenerek transfer edilen oyuncusundan en az seviyede ziyan peşinde. Devre ortasında Ljajic için 5 milyon Euro civarında gelebilecek tekliflere olumlu karşılık verilecek. Teklif gelmezse de kiralama formülü denenecek.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar