Mart 6, 2021
Demet Akalın ve alişan korona aşısı için gönüllü

Demet Akalın ve alişan korona aşısı için gönüllü

son dakika Demet Akalın haberleri ; ve alişan korona aşısı için gönüllü olarak aşı yaptıracaklarını açıkladılar.

Son günlerin en popüler konusu hiç şüphesiz korona virüs aşısı oldu. Herkesin dilinde olan ve kimsenin aslında güvenmediği bir gündem haberi olan covid19 aşısı ne kadar güvenli ? Aşı olmanın tehlikesi var mı ?

Çin üzerinden ülkemize gelecek olan aşıyı yaptırmak gerçekten koronavirüse karşı bir koruma sağlayacak mı ?

Yoksa bu aşı oyunu nüfus azaltma projesinin bir başlangıç uygulaması mı?

Bildiğiniz gibi Bill Gates isimli cani her şans bulduğunda nüfus yoğunluğunu azaltmamız gerekiyor. Bu sebep ile doğum kontrolü, cinsiyetsizleştirme ve aşı projeleri çok önemli yer tutuyor . Gibi açıklamalarda bulunuyor.

Yani bu adamlar ulu orta yerde çıkıp biz dünya nüfusunu azaltacağız. Bunun için de çeşitli yönetemler uygulayacağız. Bu yöntemlerin başında ise aşılar gliyor. Biz aşılar ile dünya düfusunu bir nebze azaltabiliriz açıklaması yapmıştı.

Şimdi alelacele hemen çin üzerinden bir aşı ülkemize gelecek.

Bu aşıların kesin güvenilirliği yok. Yani uzmanlar güvenilir bir aşı bulunması için en az 4 yada 5 yıl geçmesi lazım diyor.

Tabi covid 19 çıkmadan yaklaşık 9 ay önce salgın durumunda halkın aşı yaptırması zorunludur kanunu tbmm ne getirildi ve onaylandı.

Tabi bunlar tesadüf diyenler bir beyin tomografisi çektirse iyi olur.

Şimdi nüfus azaltma projesi kapsamında korona ile başlatılan dalga aşılar ile başka bir boyut kazanacak.

Başkaca açıklamalarda koronavirüs öldürmez korona tedavisi öldürür deniliyor.

Neden koronavirüs sebebi ile öldüğü söylenenler için otopsi yapılmasına izin verilmiyor ?

Otopsi sonucunda belkide hastanın ilaçlar sebebi ile öldüğü anlaşılacaltır. Rusya da bilim insanlarının yaptığı bir araştırmada kırsal doğada yaşayan hayvanlara yapılan koronavirüs testlerinin bazıları pozitif çıktı.

Yani koronavirüs testleri bile aslına saçma ve güvenilir değil. Ünlü bir futbolcu yaptırdığı 3 korona testinin 1 inin pozitif diğerlerinin negatif çıktığını açıklaması olay olmuştu.

Yani büyük bir koronavirüs oyunu oynanıyor.

Amaç en nihayetinde aşı yöntemi ile nüfus azaltmak mı ?

Evet bu iddiaların tamamı aslında şimdilik birer teori, gerçekleşene kadar tabi.

son dakika demet akalın aşı olacak mı
demet akalın’dan aşı açıklaması

Diğer bir iddia ise aşı içeriğinde bulunan maddenin bizleri 5g teknolojisi ile birlikte birer verici haline getirmesi yönünde. Yani bedeninizdeki bütün verilen bedeninize enjekte edilen bir sıvı madde sayesinde data merkezine iletilip kaydedilecek.

Yani 5g teknolojisi olmasa buna komplo teorisi diyebilirdim.

Fakat durum gerçekten çok vahim. Bazı yorumcular ise aşı konusunda hiç endişeye lüzum yok. Gerekirse aşı içeriğini inceleriz diyorlar. Bu fikrin karşısında ; sende aşıyı üretenlerin teknolojisi yok aşı içeriğini incelesen de kendi teknolojisnin müsade ettiği kadarını görebilirsin savunması yer alıyor.

Peki Demet Akalın ve Alişan’a ne oluyor ki biz gönüllü olarak aşı yaptırırız diyorlar.

Yurt dışında benzer vakalar yaşanbmış. Ünlü isimlerin tv karşısında aşı olmasını içeren bir videoda aşı esnasında şırınga ucunun kapalı olduğu net şekilde gözxüküyor. Yani ünlülerin aşı olması da aslında birer tiyatro.

Sonuçta biz onlara yapılan aşının içeriğinde ne olduğunu bile bilmiyoruz. Kaldı ki dünya nüfusunu azaltma projesi yapanlar 3 beş tane ünlü isme yapılacak aşı tanıtımının hesaplarını zaten yapmışlardır.

Ve hatta koronavirüs aşısının belkide 3 yada 5 yıl sonra öldürmeyeceği ne belli ?

Yani 3 yıl sonra birileri çıkıpta bu ölümlerin sebebi 2021 yılında yapılan korona aşısıdır. O zamanlar çok aceleci davranıldı deyip itiraf niteliğinde bir açıklama yapılabilir.

En olası koronavirüsü aşısı için senaryom aslında budur. Yani ani ölümler yerine daha uzun süreçte insanı tüketen 3 yada 5 yıl sonunda ölümlere sebebiyet verecek bir korona aşısından söz ediyorum.

Demet Akalın ve Alişan’ın ise bu konuda iyice düşünmeleri ve vebal altınta kalmamaları gerekir.

Sonuçta klinik olarak kesin bir çözüm olduğu tartışılır durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar