Mart 3, 2021
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı haberi ,

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen takımlarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Senatosu’nca belirlenerek Yükseköğretim Şurası Başkanlığı tarafından onaylanan Akademik Atama ve Yükseltme Kriterleri uyarınca doçent alınacaktır.

Öbür Koşullar:

1- Başvuracakların 657 sayılı Kanun’un 48. hususunda belirtilen kaideleri taşımaları gerekmektedir.

2- Atama daimi statüde yapılacaktır.

3- Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Heyetçe denkliğinin onaylanmış olması koşuldur.

4- Başvuracakların “Tıp Doktoru” olmaları zaruridir.

5- Başvuracaklar Özgeçmiş, Tahsil Evrakları (Lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik), Yükseköğretim Konseyi tarafından kabul edilen merkezi yabancı lisan imtihanı yahut eşdeğerliği kabul edilen imtihana ait sonuç evrakı, Fotoğraf, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan Yayın Listesi, ilgili Akademik Atama ve Yükseltme Kriterleri Bildirim Formu (http://personel.ikc.edu.tr/SZ11116/formlar adresinden ulaşılabilir) ile birlikte, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan eserler ile müracaatlarını Üniversite Bilgi İdaresi Sistemi (ÜBYS) üzerinden Akademik İşçi Müracaat Modülü aracılığı ile (http://ubs.ikc.edu.tr/HRM/AkademikBasvuru/PersonelBasvuru/Giris) elektronik olarak yapacaklardır.

6- Müracaat sistemi ile ilgili detaylı bilgi Müracaat Kılavuzunda belirtilmiş olup Üniversitemiz, kılavuzda yazan konulara başvuranın riayet etmemesi halinde başvuruyu kabul etmeme hakkını gizli fiyat.

7- ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde müracaat yapılması gerekmektedir. Müracaata ait bilgiler, Müracaat Kılavuzu ve ilgili mevzuat http://personel.ikcu.edu.tr internet sitemizde bulunmaktadır. Üniversitemiz Senatosu’nca belirlenen, Yükseköğretim Heyeti Başkanlığı tarafından onaylanan Üniversitemiz “Akademik Atama ve Yükseltme Kriterleri”ne http://personel.ikcu.edu.tr/Share/B6172F2BE653E5618FF0D79F3681A850 internet sitesinden de ulaşılabilinir.

Not: Rastgele bir Kamu Kuruluşunda çalışanların (daha evvel çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı Hizmet Dokümanını müracaat dokümanına ekleyerek ibraz etmeleri gerekmektedir.

10706/1-1

haberleri

memurlar.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar