Mart 3, 2021
Malatya Turgut Özal Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı haberi ,

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemiz ünitelerinde istihdam edilmek üzere 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği kararları ile ilanda belirtilen özel şartlar doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. (Adayların öteki ilgili mevzuatlardaki kaideleri da taşımaları gerekmektedir.) ilan olunur.

MÜRACAATTA İSTENEN EVRAKLAR

-Doçent adayları Müracaat Formundan (www.ozal.edu.tr adresinden erişebilirsiniz) 2 adet doldurarak, özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet dokümanlarını, 2 adet biyometrik fotoğraf, lisans, yüksek lisans,doktora/uzmanlık ve doçentlik evraklarını (1 kadro Noter/ Resmi Kurumlarca onaylanmış mühürlü örneği yahut e-Devlet üzerinden alınan karekodlu belgeler), yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) adet evrak ve bu evraktaki dokümanların tümünü içeren PDF formatında hazırlanmış olan 4 (dört) adet CD/DVD yahut taşınabilir bellek ekleyerek Üniversitemiz İşçi Daire Başkanlığına,

-Doktor Öğretim Üyesi adayları Müracaat Formundan (www.ozal.edu.tr adresinden erişebilirsiniz) 2 adet doldurarak, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik dokümanı, lisans, yüksek lisans ve doktora/uzmanlık evraklarını (1 ekip Noter/ Resmi Kurumlarca onaylanmış mühürlü örneği yahut E-Devlet üzerinden alınan karekodlu belgeler), 2 adet biyometrik fotoğraf, yayın listesi, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan yapıtlardan 1 (bir) adet evrak ve bu evraktaki evrakların tümünü içeren PDF formatında hazırlanmış olan 4 (dört) adet CD/DVD yahut taşınabilir bellek ekleyerek Üniversitemizce ilan edilen üniteye başvuracaklardır.

GENEL AÇIKLAMALAR

1- Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Konsey yahut Yükseköğretim Heyeti tarafından denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi kaidedir. (1 kadro Noter/ Resmi Kurumlarca onaylanmış mühürlü ve ıslak imzalı örneği)

2- Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. unsurundaki genel kaideler ile ilanda belirtilen özel koşulları taşımaları gerekmektedir.

3- Müracaat eden adayların öğretim üyeliği takımlarına müracaat ile ilgili şartlara uyup uymadığı Üniversitemizce oluşturulacak “Ön Kıymetlendirme Komisyonu” tarafından incelenecek olup, bu inceleme sonucunda aranan şartları taşıdığı tespit edilen adayların müracaatları kabul edilecektir. (Doktor Öğretim Üyeleri için ilgili üniteler tarafından yapılacaktır.)

4- Yapılan müracaatlar ilan edilen takım derecesine haiz olması gerekmektedir. Müracaat yapan adayların şartlarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olanlar var ise atamaları iptal edilecektir.

5- Adaylar ilan edilen takımlardan yalnızca bir adedine müracaat yapabilirler.

6- Rastgele bir kamu kurumunda çalışanların (daha evvel çalışıp ayrılsalar dahi), çalıştıkları kuramlarından alacakları onaylı “Hizmet Belgesini” evraklarına eklemeleri gerekmektedir.

7- Müracaat mühleti bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, müracaatlar şahsen yahut posta yolu ile yapılabilir. Posta yolu ile yapılacak müracaatların son müracaat tarihine kadar ilgili ünitelerimize ulaşmış olması gerekmektedir. (Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.) Mühleti içinde yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

8- Müracaat evrakları geri iade edilmeyecektir.

Müracaat Başlangıç Tarihi : 19.12.2020

Son Müracaat Tarihi : 02.01.2021

haberleri

memurlar.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar