Ocak 28, 2021
Erol Bulut: “Golümüz verilmedi, penaltımız verilmedi”

Erol Bulut: “Golümüz verilmedi, penaltımız verilmedi”


son dakika Erol Bulut: “Golümüz verilmedi, penaltımız verilmedi” haberleri,

Fenerbahçe teknik yöneticisi Erol Bulut, Gaziantep’e deplasmanda 3-1 kaybettikleri maçın akabinde değerlendirmelerde bulundu.

Birinci kez deplasmanda yenildiniz sebebi nedir?

Erol Bulut: “sebebi nedir?” diyerek güldü

OYUNUN DENETİMİ BİZDEYDİ

“90 dakikaya bakınca oyun denetimi bizdeyedi. Şanssızlıklar da bizim üzerimizde. Frikiğe vuruyor top, oradan Gustavo’nun dizine çarpıp rakibin önüne düşüyor. Sonra penaltı. İkinci yarı futbolcular elinden geleni yaptı. Konumlar var, olmadı.”

OFSAYT ÇİZGİLERİNİ KİM ÇEKİYOR?

“VAR ile ilgili, hakemler ile ilgili konuşmadım. Soruyorum. VAR’daki ofsayt çizgilerini kim çekiyor. Dün oynanan Galatasaray maçı, bugün Trabzon maçındaki penaltılara bakınca sormak istiyorum. Bir yorumlasınlar. Bize verilmeyen penaltıyı da. Penaltımız verilmedi. Golümüz verilmedi”

EN ÇOK PENALTI VEREN DEFANSIZ

“Avrupa’da en çok penaltı veren defansız. 6 penaltının 5’i gol olmuş. Onun üzerinde durmamız lazım. Daha dikkatli olmamız gerekiyor. Sıkıntı bir süreçten geçiyoruz. Bu kesin. Fenerbahçe daha yeterli durumda olması gerekirdi. 23 puanda ve 3. sıradayız. 27 maç var.

NE ANLATIYORSUN DİYECEKLER

“Hocam ne anlatıyorsun diyecekler lakin bu futbol. Futbolda bunlar oluyor. acı çekiyoruz evet. Buradan çıkacağız. Yarından itibaren önümüzde Başakşehir maçı var. Ona hazırlanacağız. Puanlar alarak doruğa, en üste çıkacağız ve taraftarımızı memnun edeceğiz.”

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar