Mart 3, 2021

Kılıçdaroğlu ; Tayyip Erdoğan Kime hizmet ediyor

Chp Lideri kemal kılıçdaroğlu tbmm kürsüsünden yaptığı konuşmasında tayyip erdoğan kimlere çalışıyor sorusuna belgelerle cevap veriyorum dedi.

Faiz konsuunda tutarsız davranışlar sergileyen tayyip erdoğan londra’da ki faiz lobisine çalışıyor. Onlar ne isterse onu yapıyor, faizi indirmek senin elinde neden indirmiyorsun dedi.

Chp Lideri Kemal kılıçdaroğlu meclise ve millete seslendiği konuşmasında bunların dünyadan haberi yok. Dolar ile milletin ne haberi var diyorlar. Gübre dolarla mazot dolarla bütün hammadeler dolarla.

Neymiş erdoğan talimat vermiş pazardaki fiyatlar düşecekmiş. Bu nasıl saçmalık fiyatlar ve maliyetler belli. Tarladan pazara bu ürünler ışınlanarak gelmiyor. Tayyip erdoğan hayal dünyasında mı yaşıyor.

Hayır herşeyin farkında fakat londralı faiz lobisine hizmet ediyor. Faizi artır diyorlar artırıyor, İndir düyorlar indiriyor.

Tayyip erdoğan işine gelince ben faizin yükselmeine izin vermem deyip doların yükselmesine sebep olduktan sonra. Merkez bankasına dönüp faizlere ben karışmıyorum. Merkez bankası bağımsıdır diyor.

Böyle çelişki görülmedi.

İşte videoda kemal kılıçdaroğlu chp adına tayyip erdoğanı yerden yere vurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar