Mart 6, 2021

Anonymous hırsız tayyip etiketi açınca ortalık karıştı

Anonymous hırsız tayyip etiketi açınca ortalık karıştı. Twitter üzerinden devamlı olarak tayyip erdoğanı adetatehdit edercesine ve birşeyler biliyormuş gibi davranan anonymous isimli hacker grubu

Tayyip erdoğan ile ilgili daha önceki paylaşımlarında 350 milyar dolar paranın dolaşımından bahsetmişti. Şimdi atılan twitter mesajında hırsıztayyip etiketi kullandı ve artık bahsedilen gün geldi dedi.

Bu tarz bir etiketi türk bir grup açsaydı başına gelmeyen kalmazdı. Hatta hırsız mı ? sorusu bile sorulsa ortalık toz duman olurdu.

Fakat bu hacker grubu ile ilgili tek kelime etmeyen tayyip erdoğan bu twitter etiketi ile ilgili bakalım nasıl bir söylemde bulunacak. Yada işlem yapabilecek mi ?

Twitter üzerinde açılan hırsıztayyip etiketi altına yapılan pek çok yorumda ise bu konuda yorum yaparsam silivriyi boylarım gibi mesajlar dikkat çekti.

Anonymous isimli grup acaba Tayyip erdoğan‘dan bir şeyler kopartmak için sadece tahditte mi bulunuyor. Yoksa elinde gerçekten ima ettiği konulara dair ıspatlar mı var.

Yaptığı açıklamada artık gün hırsız tayyişp deme günü diyerek neyi kasdediyor.

Devlet bu konu ile ilgili bir işlem yapabilecek mi ? Tayyip erdoğan’ın bu konu hakkında ki tavrı ne olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar