Mart 3, 2021

Küreselciler ile ulusalcıların savaşı finans dünyasına sıçradı

Küreselciler ile ulusalcıların savaşı finans dünyasına sıçradı. Trump ile biden arasındaki mücadele olarak gördüğümüz para ve kur savaşları yön değiştirdi.

Yani bir taraf sınırsız para basma olayını temsil ederken diğer taraf sınırlı varlıkları temsil ediyor ve savunuyor.

Yani küreselciler biden tarafını temsil ediyor ve sınırsız para basarak milleti soyarak güçlenmek istiyorlar. Ve devamlı olarak bu şekilde milleti soyuyorlar.

Trump’ın seçim dışı kalması ve biden’in seçimde galip gelmesi neticesinde savaş finans dünyasına sıçrayarak game stop gibi bir sonuç doğrdu.

Aslında bence gam stop hareketi ulusalcıların kürecelsilerin güçlü finans kuruluşlarını batırmak için başlatıldı.

Şimdi hedefte jp morgan isimli gümüş stokçusu şirket var.

Bu dev finans kuruluşu uzun yıllardır gümüş fiyatını adeta bedava denilecek seviyelere düşürerek fiziksel olarak stokluyor olması küreselcilerin en büyük gücü.

İşte ulusalcılar bu gücü kırmak için piyasadan fiziksel gümüş toplayarak jp morgan isimli şirketin önümüzdeki aylarda ucuz fiyattan satmayı vaadettiği gümüşleri teslim edememesini planlıyor.

Aslında en büyük güce sahip küreselci grupların başında jp morgan geliyor. Morgan çökerse biliyorlar ki küreselcilerin gücü azalır. Gümüş altın rasyosu 100 rakamının üstüne çıkmıştı.

Bana göre bu oran 1/6 rakamına kadar düşecektir.

Yani bir gram altın ile 6 gram gümüş alınabilir duruma gelecek.

O gün geldiğinde elinde gümüşü tutanlar gerçekten çok güçlü olacak. Bu sebeple küreselcilerin gözle görünmeyen güçleri gümüş için büyük savaş başladı. Ve bana göre londra merkezli 2 ingiliz dev ailenin savaşı da diyebiliriz.

Önümüzdeki yıllarda büyük bir gümüş hareketleri, iniş çıkışları yaşanabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar