Şubat 27, 2021

Avalanche ,pangolin işlemi ile yükselişe devam ediyor

Avalanche ,pangolin işlemi ile yükselişe devam ediyor. Pangolin ise yeni bir kripto para piyasası ve avalanche üzerinde çalışmalarına dün itibari ile başladı.

Avalanche isimli yeni, kripto paranın geleceğinin ne kadar parlak olduğunu söylemiştik. Üzerinde bütün borsaların çalışabileceği , sanal paraların artık bütün dünyada alışveriş için kullanılmasını sağlayacak yeni bir teknoloji olduğunu söyledik.

Bu işin ilk adımı ve sınavı ise pangolin isimli bir kripto para borsasının avalance (avax ) üzerinde çalıştırılması ile verildi.

Genelde sorun yaşanmazken, Ücretlerin beklentilerin üzerinde kaldığı, ve yoğunluk sebebi ile bazı problemler yaşandığı da söyleniyor.

Zannedersem kısa sürede bu sorun çözülecektir. Avax için merkeziyetsiz bir cüzdan uygulaması hazırlandığında bu sorunların tamamen çözüleceği yönünde uzman görüşleri de mevcut.

Şimdi hedef fiyat 55 dolar ve üzeri olacaktır. Bütün yatırımcıların, bitcoin ve ethereum isimli para birimden sonra en çok yatırım yaptıkları para ise avax coin oldu. Hatta ethereum isimli coin avalanche yükselişe geçtikten sonra yatırım alamaz oldu.

Yani avalanche ethereum piyasasını fazlaca olumsuz etkiledi diyebiliriz. Aslında avax coin için yaşanan bütün olumlu etmenler ethereum için ölümcül vuruş yaparken, avax’ta yaşanacak olumsuzluklar tamamen ethereuma yatırım gelmesini sağlayabilir.

Bitcoin ise avax işlemlerinin gelişmesinden, piyasalarda kripto paranın kullanır olabilir hale gelmesinden olumlu etkilecektir.

Avalanche ethereum isimli parayı öldürürken bitcoin için yatırım getirmeye devam eden bir tanıtım aracı da olacaktır.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar