Mart 3, 2021

Bitcoin için 14 şubat tahmini 53 000 dolar

Son dakika ; Bitcoin için 14 şubat tahmini 53 000 dolar olarak teknik analiz sonuçları oldukça olumlu ve yükselişin devam edeceğini görüyoruz.

14 şubat sevgililer gününde eşine ve çocuklarına bitcoin hediye etmek isteyen olur mu bilemem fakat, ulusal ölçekli şirketler bitcoin biriktirmeye devam ediyorlar.

En son tesla isimli şirketin kurucusu elon musk’ın bitcoin aldığını ve ödeme yöntemi olarak şirket olarak kabul ettiklerini söylemesi kripto para piyasalarını olumlu etkiledi.

Şimdi sırasıyla mastercard visa’nın bitcoin açıklamasının gerisinde kalmamak için yeni bir açıklama yaptı.

Ve kripto paralar ile çalışacağını açıklayan mastercard böylelikle bitoinde itici bir kuvvet olmayı sürdüren şirket oldu.

Şimdi sırada apple isimli şirketin bitcoin açıklaması yada sanal para borsası üzerine yapacağı açıklama kaldı.

Yarın bir gün yada önümüzdeki haftalarda yada aylarda apple için bir bitcoin yada kripto para borsası açıklaması gelebilir. Yani apple kendi bünyesi altında büyük bir sanal para borsası kuracak ve işletecek iddiaları var.

Bu yatırım için 1 milyar dolar gibi bir para gerekiyor. Ve bu rakamın apple için 4 günlük nakit akışı olduğu söyleniyor.

Bu parayı bitcoin satın alarak kullanacak olursa elde edeceği bitcoin yatırım karı ile sanal para borsasını bedavaya getirebilir dedikoduları da mevcut.

Şu anda bu teknoloji firmalarının bitcoin yatırımı yapıyoruz deyip dikkatleri bitcoin üzerine çekerken diğer taraftan avalanche yatırımlarını ucuzca yaptıklarını düşünüyorum.

Ve hatta avax coin (avalanche) yatırımlarının önümüzdeki günlerde hızlanabileceğini düşünüyorum.

Çünkü bu para birimi,nin sanal para borsasında ilk 10 coin arasına girmeden düşüş göreceğine inanmıyorum.

Diğer taraftan amerika’da ki, bütün teknoloji şirketlerinin avalanche hissesi (avax) aldıklarını da düşünüyorum.

Her ne kadar da kilitli coinlerin kilitlerinin açılması birim fiyatın yükselmesini sağlayabilir.

İşin özü 14 şubat tarihi için bitcoin fiyat tahminimiz 53000 dolar olurken avalanche şu anda 45 dolarken 14 şubat sevgililer gününde 140 doları görebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar