Mart 7, 2021
Ünlü Analist Savlı: 100x Yapacak Altcoin Arıyorsanız Bunlara Bakın!

Ünlü Analist Savlı: 100x Yapacak Altcoin Arıyorsanız Bunlara Bakın!

Son dakika

Tanınan analist Coin Bureau, parabolik altcoin projelerini erken tespit etme metodolojisini ana sınırlarıyla açıklıyor. Ayrıyeten analist, 100x yapma potansiyeline sahip altcoin’lerden kimilerini paylaşıyor.

Coin Bureau: 100x yapacak altcoin bulmak için bu projelere bakın!

Yeni bir görüntüde usta trader Coin Bureau, 372.000 YouTube abonesine, bir artış yaşayan ve Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan kripto paraları araştırdığını söyledi. Analistin kullandığı araçlardan biri, çeşitli kripto paraları ve protokolleri listeleyen ve her bir varlık için kodun denetlenip denetlenmediğini izleyen DeFi Station’dır. Ancak kripto stratejisti, bir protokol denetlenmesinin onun ticaretinin inançlı olduğunu garanti etmediğini de vurguluyor.

Yazım sırasında DeFi Station’daki en büyük kripto para, merkezi olmayan bir stablecoin ve ödünç verme protokolü olan Venus’tür (XVS). Venus’ün altında, Uniswap’e benzeyen lakin BSC tokenlerini listeleyen merkezi olmayan borsa PancakeSwap (CAKE) bulunuyor. Coin Bureau, DeFi Station’daki birçok projenin aslında çok fazla dikkat çektiğini ve kıymetli boğa rallilerinden geçtiğini belirtiyor. Ayrıyeten analist bu projelerin, 100x ralli yapmalarının daha az mümkün olduğunu belirtiyor. Bu nedenle, trader yatırımcıları BscScan’ın Yield Farm bölümüne yönlendiriyor. Coin Bureau mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100x’leri bulmak için en yeterli seçeneğiniz,  Binance Smart Chain için Etherscan’ın bir kopyası olan BscScan’ın Yield Farm kısmını denetim etmektir. DeFi Station’da listelenen sırf 25 proje varken, BscScan’de yaklaşık yüz tane var.

Coin Bureau: Umut verici görünen bir CeDeFi tokenini alabilirsiniz!

Coin Bureau, DeFi (merkezi olmayan) pazarının yüksek riskli tabiatına dikkat çekiyor ve yatırımcıları kendi araştırmalarını yapmaya yönlendiriyor. Coin Bureau hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu projelerin amaçlarının rakip bir proje tarafından yapılıp yapılmadığını bilmenin bir yolu yok. Bu, gelecek vadeden CeDeFi (merkezi ve ademi merkeziyetçi finans ortasında köprü kurma) protokollerinin sağlam olup olmadığını anlamanın sizin sorumluluğunuzda olacağı manasına geliyor… Umut verici görünen bir CeDeFi tokeni belirledikten sonra, sonraki adım onu ​​satın almaktır. Çoğu vakit, aradığınız CeDeFi tokeni sırf PancakeSwap’de ve muhtemelen uzak durmanız gereken birkaç merkezi borsada mevcut olacaktır. Baktığınız CeDeFi, Binance üzere saygın bir borsada esasen listelenmişse, muhtemelen en büyük karları aslında sergilemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar