Şubat 26, 2021
Paklar Apartmanı’nda Safiye ile Naci’nin buluşması toplumsal medyada gündem oldu

Paklar Apartmanı’nda Safiye ile Naci’nin buluşması toplumsal medyada gündem oldu


Son dakika Paklar Apartmanı’nda Safiye ile Naci’nin buluşması toplumsal medyada gündem oldu haberleri

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar‘ın yer aldığı Günahsızlar Apartmanı, izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir kıssayı anlatan Günahsızlar Apartmanı’nın 16 Şubat Salı akşamı izleyici ile buluşan 22. kısmına Naci ve Safiye’nin lise yıllarından sonra birinci kez dışarıda buluştuğu anlar damga vurdu.

NACİ ÇAY SOFRASI HAZIRLADI

Safiye’yle olan birinci buluşmasına hazırlanan Naci’nin otel odasında baygın bulunması ve hastaneye kaldırılması Safiye’yi yıktı. Yine annesinin hayalini görmeye başlayan Safiye, Naci’yle telefonda konuştuktan sonra kendini toparladı. Naci’yle tekrar buluşan Safiye şık kıyafetlerini giydi ve sokağa adım attı. Naci ise unutamadığı aşkına otelin önünde şık bir çay sofrası hazırladı. İkili ortasındaki buluşmada romantik anlar yaşandı.

HAN’IN CEYLAN GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKTI

İnci ise Han’ın apartmanın terasında yaptırdığı özel odada bulduğu künyeyle şoke oldu. Han’ın eski aşkı Ceylan’ın künyesini bulan İnci, Han’dan hesap sordu. Lakin Han’ın kelamları üzerine ise Safiye’nin ortalarını bozmak için künyeyi koyduğunu düşünen İnci, Safiye’nin karşısına çıktı. Safiye ise kardeşini kurtarmak için künyeyi kendisinin koyduğunu söyledi. Lakin Han’ın İnci’yle farklı oldukları periyotta, kendisini görmek isteyen Ceylan’ı bu odada konuk ettiği ortaya çıktı.

HAN ESRA’YA YAKALANDI

Finalde ise Esra’nın apartmanı taşınması nedeniyle Han’la tartışan Safiye’nin “Senin kabahatini üstlendim” demesi İnci’yi yeniden şüphelendirdi.

İkili ortasında büyük bir kriz yaşanırken, Han yeniden Ceylan’dan kalan kıyafet ve künyeyi çöpe atarken Esra’ya yakalandı. Han’ı eski ve pis elbiseler içinde çöp bidonu yanında gören Esra büyük şok yaşadı.

PAKLAR APARTMANI TOPLUMSAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

TRT’nin fenomen dizisi Günahsızlar Apartmanı son kısmıyla toplumsal medyanın da doruğunda yer aldı. Twitter’da Naci ve Safiye’nin romantik buluşmasıyla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı. İşte paylaşımlardan kimileri:

, gündem, flaş haber, aktüel haberler, ne vakit, nasıl ? nerede , kim, son durum nasıl, son durumu ne ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar