Mart 7, 2021
Tekrar Ripple ve Yeniden XRP Transferi – İşte Detaylar

Tekrar Ripple ve Yeniden XRP Transferi – İşte Detaylar

Son dakika Yeniden Ripple ve Tekrar XRP Transferi – İşte Detaylar haberi ,

Whale Alert, geçtiğimiz 16 saat içinde Ripple ve kurucu ortağı Chris Larsen tarafından başlatılan bir transferi tespit etti. Sayı az değil. Tam olarak 30 milyon XRP’den bahsediyoruz.

Sayının dolar olarak karşılığı ise 16 milyon 265 bin 780 dolar.

Chris Larsen ve Ripple, 30 Milyon XRP’nin Taşınmasına Yardımcı Oluyor

Bu süreçlerden ikisi, XRP’nin bağlı olduğu Fintech devi Ripple ve şirketin kurucu ortağı ve eski CEO’su Chris Larsen tarafından gerçekleştirildi.

Ripple yöneticisi, Binance borsasına 10 milyon XRP aktardı.

Blockchain devi tıpkı ölçüde XRP tokenını Meksika’daki ODL ortağı Bitso’ya yolladı. Datalar, Bithomp XRP tahlil web sitesinden geldi.

Daha evvel medyada ele alındığı üzere, ABD menkul değerler düzenleyicisi SEC, Ripple, Garlinghouse ve Chris Larsen’e kayıtsız menkul değerleri (XRP) satma ve bu süreçte 1 milyar doların üzerinde gelir elde etme nedeniyle dava açtı.

Ripple ve SEC’in bu davada mutabakat bahtı son derece düşüşk.

Öbür taraftan üçüncü süreci ise Crypto.com borsası gerçekleştirdi. Buna nazaran borsadan Binance’e 10 milyon XRP aktarma süreci gerçekleşti.

XRP Fiyatı

13 ve 14 Şubat’ta 0,6 $ düzeyine yükseldikten sonra XRP daha düşük düzeylerde süreç görüyor. Yazım sırasında XRP 0,5 $ bandında süreç görüyor.

Bu ortada XRP fiyat noktasında çok varlık göstermediğinden altıncı sıraya düştü. ADA beşinci sırada ve Polkadot dördüncü sırada yer alıyor. Her iki altcoin de fiyat artışı yaşadığı için XRP ile ortalarındaki makas daha da büyüyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar