Şubat 26, 2021
Üç kalecisi koronavirüse yakalanan Trabzonspor’da Başakşehir maçında kaleyi Kağan Moradaoğlu koruyacak

Üç kalecisi koronavirüse yakalanan Trabzonspor’da Başakşehir maçında kaleyi Kağan Moradaoğlu koruyacak


Son dakika Üç kalecisi koronavirüse yakalanan Trabzonspor’da Başakşehir maçında kaleyi Kağan Moradaoğlu koruyacak haberleri

Trabzonspor’da dün açıklanan sonuçlarla olay sayısı 6’sı futbolcu olmak üzere 7’ye çıktı. Üstün Lig’in 26. haftasındaki Başakşehir maçında birinci 3 kalecisi Uğurcan Çakır, Erce Kardeşler ve Arda Akbulut’un yokluğunda Bordo-mavililerin kalesini 18 yaşındaki lise öğrencisi Kağan Moradaoğlu koruyacak.

Sabah gazetesinin haberine nazaran; Trabzonspor’da koronavirüs olaylarına dün ikisi futbolcu, biri de idari işçi olmak üzere üç yenisi daha eklendi ve toplam hasta sayısı 7 oldu. Bu durum Başakşehir maçı öncesi Bordo-mavilileri güç durumda bıraktı. 6 oyuncusunu Kovid-19 nedeniyle oynatamayacak olan Fırtına’da ayrıyeten Abdulkadir Parmak, Abdülkadir Ömür ve Trondsen sakatlıkları, Nwakaeme ise cezalı olduğu için yok. Bu tabloya nazaran Trabzon, Başakşehir maçına 10 eksikle çıkacak.

HAKAN’LA BİRLİKTE SON SINIFA GİDİYOR

Trabzonspor’un birinci 3 kalecisi Uğurcan Çakır, Erce Kardeşler ve Arda Akbulut’un sıhhat problemleri nedeniyle Başakşehir maçında forma giyemeyecek olması nedeniyle teknik yönetici Abdullah Avcı, kalede mecburen 18 yaşındaki Kağan Moradaoğlu’na baht verecek.

U17 Ulusal Kadrosu’nda misyon yapan 193 cm uzunluğundaki genç eldivenin, Başakşehir çabasındaki yedeği ise diğer bir genç kaleci Hakan Aydın olacak. Hem Kağan hem de Hakan, lise son sınıfa gidiyor.

BAKASETAS HER KURUŞA DEĞDİ

, gündem, flaş haber, şimdiki haberler, ne vakit, nasıl ? nerede , kim, son durum nasıl, son durumu ne ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar