Mart 5, 2021
Başarılı Trader: Portföyünüze Alın! Bu 5 Altcoin Destansı Ralliler Düzenleyecek

Başarılı Trader: Portföyünüze Alın! Bu 5 Altcoin Destansı Ralliler Düzenleyecek

Son dakika Başarılı Trader: Portföyünüze Alın! Bu 5 Altcoin Destansı Ralliler Düzenleyecek haberi ,

Altcoin Daily kurucusu ve ünlü trader Austin Arnold, bu yıl üstel yararlar elde etmek için hazırlandığına inandığı beş altcoin projesini açıklıyor.

Austin Arnold: Dev firmalar Synthetix’e (SNX) yatırım yapıyor

Austin Arnold, 469.000 YouTube abonesine, büyük VC firmalarının türev süreç platformuna para akıttıktan sonra Synthetix’i (SNX) yakından izlediğini söyledi. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Coinbase Ventures ve Paradigm, Synthetix DeFi (merkezi olmayan finans) platformuna 12 milyon doların üzerinde yatırım yaptı. Aslında üç kıymetli risk sermayesi şirketi, direkt DAO’nun (merkezi olmayan özerk organizasyon) hazinesinden token satın aldı. Bu çok büyük. Bu şirketlerin Synthetix‘de gerçek bir birikim yaptığını görüyoruz.

Ünlü trader: Cardano ve Litecoin patlayacak altcoin projelerinden

Austin Arnold’a nazaran, tam ademi merkeziyetçiliğe yanlışsız ilerleyen akıllı kontrat platformu Cardano (ADA) listesinde dördüncü sırada geliyor. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano, 31 Mart’ta %100 ademi merkeziyetçilik ETA (tahmini varış zamanı) ile şu anda %80 ademi merkeziyetçi. Bu 50 gün uzaklıkta, çabucak ilerliyor.

Austin Arnold’un listesindeki bir sonraki kripto para Litecoin (LTC). Kripto analisti, Litecoin için fiyat tahminini sunduğu başka bir görüntüye atıfta bulunuyor. Austin Arnold hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Litecoin, yılın başından itibaren kolaylıkla 20 katına sahip olabilir. Bu yılın başında 2 Ocak civarında, Litecoin 130 ila 140 dolar ortasındaydı. Yaklaşık 137 dolar olan bir şeyden 20x, LTC başına 2.740 dolara işaret eder. İşler çılgınlaşabilir.

Austin Arnold: Uniswap (UNI) güçlü performans sergileyecek

Austin Arnold’un listesinde ikinci sırayı, analistin önümüzdeki 12 ay içinde büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylediği merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI) alıyor. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Uniswap, DeFi için heyecan verici bir kilometre taşı olan 100 milyar doların üzerinde bir hacmini işleyen birinci ticaret platformu oldu. İnsanların merkezi olmayan borsaları seçtiğini görüyoruz. Bu, perakendeciliğin yeni yeni gelişmeye başladığı vakittir.

Başarılı analist: USDC ve Stellar (XLM)’da listemde

Austin Arnold’un radarındaki bir numaralı altcoin projesi, en âlâ stablecoin olan USDC’den (USD Coin) sonra Stellar (XLM). Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

USDC’nin Stellar lansmanı, kredi kartı devi Visa’nın Aralık ayında 60 milyonluk global ödeme ağını USDC’ye bağlayacağını açıklamasından sonra geldi. O vakitten beri, sirkülasyondaki USDC tokenlerinin sayısı iki katına çıktı ve daha fazla insan stablecoin’i kullandıkça, bilhassa milyonlarca Visa kullanıcısı stablecoin’i kullandıkça, bu Ethereum tıkanıklık fiyatlarını ödemek istemiyorlar. Circle, “USDC’nin olabildiğince geniş bir biçimde benimsenmesini istiyoruz” diyor. Stellar bir Blockcahin olarak ödemeler için tasarlandı. Yani Stellar’a gidiyorlar.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin iddiası için “Ne Bitcoin Ne de Ethereum! Dünya Devleri Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar