Mart 5, 2021
Sıcak Gelişme: Ripple’da Haziran 2014’ten Beri İlk! Bu Altcoin Ezip Geçti

Sıcak Gelişme: Ripple’da Haziran 2014’ten Beri İlk! Bu Altcoin Ezip Geçti

Son dakika Sıcak Gelişme: Ripple’da Haziran 2014’ten Beri İlk! Bu Altcoin Ezip Geçti haberi ,

Tanınan altcoin Binance Coin (BNB), Binance Chain’in büyük bir Ethereum rakibi olarak ortaya çıkmasıyla Ripple (XRP)’ı geçti. XRP, Haziran 2014’ten bu yana birinci sefer CoinMarketCap’ta yedinci sıraya düştü. O tarihlerde XRP, devasa pump gören Dogecoin’in altına düştü. Bu sefer ise XRP, Binance borsasının yardımcı tokeni olan Binance Coin (BNB)’e tahtını kaptırdı.

Tanınan altcoin Binance Coin Ripple (XRP)’ı geçti!

Şubat 2019’da birinci kere piyasa bedeliyle en büyük 10 kripto para ünitesinin ortasına girdikten sonra, BNB ortalıkta takılıp kaldı. Ayrıca kripto para, uzun müddettir çoğunlukla göze çarpmıyordu. 2021’in birinci çeyreğinde işler değişti. BNB şu ana kadar iki aydan kısa bir müddet içinde yüzde 360’ın üzerinde artış göstererek en büyük altcoin’lere meydan okudu. Altcoin projesi, 17 Şubat’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 175 dolara ulaştı.

Binance Chain’e paralel bir Blockchain olan Binance Smart Chain (BSC), Eylül 2020’de piyasaya sürüldükten sonra merkezi olmayan finans bölümüne başarılı bir biçimde giriş yaptı. Şu anda, BSC’nin halihazırda çok yüksek süreçlerle boğuşan Ethereum’dan iki kat daha fazla günlük süreci var. PancakeSwap, halihazırda ikinci en büyük merkezi olmayan borsadır.

BNB yüzde 360’ın üzerinde artış göstererek dev altcoin projelerine meydan okuyor!  

 En büyük BNB sahibi olan Binance, BSC üzerinde kıymetli bir tesire sahip olsa da süratle artan kullanıcı sayısı, bununla ilgilenmiyor üzere görünüyor. DeFi’den gelen şiddetli rekabet görmesine karşın, Ethereum çok beklenen 2.000 dolara gerçek yürüyüşüne devam ediyor. ETH, Bitcoin’in yenilenen rallisini nihayet yakaladıktan sonra tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.917 dolara ulaştı.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar