Mart 5, 2021
Tarih Bile Verdi! Ünlü Yönetici: Bitcoin’i Bu Çılgın Düzeylerde Göreceğiz!

Tarih Bile Verdi! Ünlü Yönetici: Bitcoin’i Bu Çılgın Düzeylerde Göreceğiz!

Son dakika Tarih Bile Verdi! Ünlü Yönetici: Bitcoin’i Bu Çılgın Düzeylerde Göreceğiz! haberi ,

Hedge fonu yöneticisi Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC)’in mevcut döngüde çok daha yüksek düzeylere çıkabileceğini belirtiyor.

Anthony Scaramucci: Bitcoin Şubat 2022’ye kadar 100.000 dolara ulaşabilir!

Ünlü yatırım firması SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda, kıymetli kestirimlerde bulundu. Anthony Scaramucci, Bitcoin’in 100.000 dolar düzeyini basitçe kırabileceğini söyledi.

Eski Beyaz Saray İrtibat Yöneticisi, önümüzdeki 12 ayda dolar arzını %40 artırması olası olan “süregelen mali kıymet kaybının” Bitcoin‘i cazip bir bedel deposu haline getirdiğini savunuyor. Makroekonomik art plan göz önüne alındığında Anthony Scaramucci, BTC’nin Şubat 2022’ye kadar 100.000 dolara ulaşabileceğini söylüyor. Anthony Scaramucci mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Üretimde ve para arzımızda altı ay öncesine nazaran %23,6 daha fazla dolara sahibiz. Ve 1,9 trilyon dolarlık ikazcıyı sahiden tahlil ederseniz, büyük olasılıkla %17 daha fazla dolar üretimi elde ederiz. Yani 12 aylık bir müddet içinde burada oturacaksınız, %40 daha fazla dolara yahut %40 daha fazla prestiji paraya sahip olacaksınız. Ve şayet banka hesabınızdaki dolara bakıyorsanız… Bir dakika, bu gereksinimim olan bedel deposu olmayabilir… Ve artık Metcalfe Yasası’na nazaran büsbütün sağlam bir halde ölçeklenen genişleyen bir para ağı olan Bitcoin gelişiyor. Kendi kendinize şöyle diyebilirsiniz, “Tamam dolar olarak bedel kaybediyorum lakin Bitcoin’de bedel kaybetmiyorum.”

Anthony Scaramucci: Beş yıl içinde bir milyar insan Bitcoin’i kullanacak

Anthony Scaramucci, para ünitesini küçültmenin yanı sıra, Bitcoin’in dijital tabiatı ve kullanıcı büyümesinin onu şirketler için daha alımlı hale getirdiğini ekliyor. Anthony Scaramucci bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence şu anda CFO’lar bu dolar üretimini, bu dolar artışını izliyorlar. Kendi kendilerine, ‘Tamam tahminen bundan (BTC’den) biraz almam gerekiyor’ diyorlar. Oldukça esnek, sıvı bir halde süreç yapıyor, bir milisaniyede süreç görüyor ve ölçekleniyor. Bugün 100 milyondan fazla insan Bitcoin kullanıyor. Büyük ihtimalle beş yıl içinde bir milyar insan bunu kullanacak.

Anthony Scaramucci: Bitcoin’i bilançolarına eklemeyi düşünen birçok şirket var!

Anthony Scaramucci, firmaların ve kurumsal yatırımcıların önder kripto para ünitesine giderek daha fazla yatırım yaptıklarını görünce şaşırmadığını söylüyor. Anthony Scaramucci mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Piyasadaki bilgi, Bitcoin’i bilançolarına eklemeyi düşünen birçok şirket olduğunu gösteriyor. Ve BlackRock üzere kurumsal yatırımcılar var. BlackRock, geçen ay Bitcoin’i kimi büyük yatırım fonlarından satın almaya ve Bitcoin vadeli süreçlerini satın almaya onay verdiklerinin sinyalini çoktan vermişti.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla Bitcoin varsayımı için “Dünkü Bitcoin Fiyatı Patlamasını da Bildi! İşte Analistten Yeni Seviyeler”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar