Şubat 26, 2021
Ünlü Analist Bitcoin ve Ethereum’da Büyük Patlamanın Akabinde İzlenecek Düzeyleri Açıkladı

Ünlü Analist Bitcoin ve Ethereum’da Büyük Patlamanın Akabinde İzlenecek Düzeyleri Açıkladı

Son dakika Ünlü Analist Bitcoin ve Ethereum’da Büyük Patlamanın Akabinde İzlenecek Düzeyleri Açıkladı haberi ,

Tanınan trader ve kripto para stratejisti Michaël van de Poppe bugün Bitcoin ve Ethereum ile ilgili açıklamalar yaptı. Ünlü trader her iki koinin kısa vadeli yazgısını belirleyeceğine inandığı temel fiyat düzeylerini vurguladı.

Bitcoin ve Ethereum

Van de Poppe, yeni bir YouTube görüntüsünde, abonelerine Bitcoin’in kritik düzeylerini açıkladı. Vurgular şu halde yer aldı:

“Bitcoin için daha yüksek vakit dilimi çizelgesi çok büyük bir hareket gösteriyor. Bu nedenle daha fazla yarar kelam konusu olacak. Öteki taraftan şu anda gerçek büyük muhteşem döngüde olduğumuza işaret ediyor. Bu nedenle 2017 Bitcoin balonundan çok farklı bir basamaktayız.

Dayanak için bu seviyeyi 47.500 ile 48.400 ortasında tutmayı tercih ediyorum. Bu takviyesi sürdürürse, büyük olasılıkla yükseliş yörüngeli hareket devam edecek. Daha sonra açıkladığım maksat bölgelerin yani 53.000 $ ve 63.000 $ düzeylerine ulaşmak mümkün olacak.”

Van de Poppe, 47.500 dolar düzeyi kaybedilirse, BTC’nin büyük olasılıkla güneye 44.000 dolara yöneleceğini söylüyor. Ünlü trader, daha sonra varlığın düşeceğini ve 38.000 $ düzeyini tekrar göreceğini tabir ediyor. Akabinde 48.000 $ aralığındaki evvelki dirence yanlışsız geri döneceğini düşünüyor.

Altcoin Piyasası

Ethereum ve altcoin piyasasına gelince, Van de Poppe, hareketlerinin şimdilik Bitcoin’i takip ediyor üzere göründüğünü belirtiyor.

“Bitcoin düzeltme yapmaya başlarsa, büyük olasılıkla altcoinler daha fazla düzeltme yapacak. Ethereum için izlenecek düzey, buradaki bölge olan 0.0295 ile 0.032 satoshi ortasında yer alıyor. Bu düzeyde sağlam bir halde yerini tutarsa, daha yüksek düzeyden bir düşüş yaşıyoruz. Temel olarak, aşağı bölgelere örneğin 0.025 satoshi bölgesine düştüğünü görmek istemezsiniz. Fakat bu bölgelere girersek, Ethereum’a yeni bir long konumunda giriş yapmaya hevesliyim. Sonrasında ise büyük bir kırılma yaşayacağımızı düşünüyorum.”

Ünlü trader, Ethereum’un üstte belirtilen fiyatları tutması durumunda bu yaz 4.000-5.000 $’a ulaşabileceğini kestirim ediyor.

Van de Poppe, Bitcoin hakimiyet grafiğinin önümüzdeki 4-5 hafta içinde bir düzeltme göreceğini vurguluyor. Akabinde altcoinlerin bahara kadar BTC kurlarında acı çekeceğini söz ediyor.

“Bitcoin’in hakimiyet tablosu (%68.21) için bu alana girmemiz üç, dört, beş hafta sürebilir. Bu, kendinizi yine altcoinlere ağır bir formda yöneltmek isteyeceğiniz an olacak.”

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar