Mart 7, 2021
Wall Street Efsanesi: Merakla Beklenen Bitcoin ETF Yolda! Nedeni…

Wall Street Efsanesi: Merakla Beklenen Bitcoin ETF Yolda! Nedeni…

Son dakika Wall Street Efsanesi: Merakla Beklenen Bitcoin ETF Yolda! Nedeni… haberi ,

Galaxy Digital CEO’su ve Wall Street’in ünlü yatırımcısı Mike Novogratz, yeniden kıymetli kestirimlere imza atıyor. Mike Novogratz, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), Gary Gensler liderliğindeki bir Bitcoin ETF eserine yeşil ışık yakacağını vurguluyor.

Mike Novogratz: Gary Gensler bir Bitcoin ETF eserine odaklanacak

Yeni verdiği bir röportajda ​​Mike Novogratz, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) üzere kripto piyasasındaki mevcut yatırım araçlarının ferdî yatırımcılara ham bir mutabakat sağladığını belirtiyor. Mike Novogratz, Gary Gensler’ın bu duruma el atacağını savunuyor. Mike Novogratz mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dünyadaki en büyük Bitcoin sahibi Grayscale Trust, değil mi? Barry Silbert’in kümesi tarafından yönetilen kapalı uçlu bir fon. Harika bir iş. 25 milyar dolar kıymetinde Bitcoin’leri var. Yıllık %2 fiyat alırlar. Artı, ticaret yolunda para kazanıyorlar. Bu paranın birden fazla, Bitcoin’i fonlarına koyan, yani Bitcoin’i ödünç alan, fonlarına yatıran, altı ay boyunca çeşnilendiren ve akabinde trust’tan hisse alan insanlardan geliyor. Yani, bunun hakkında düşünmek isterseniz, hedge fonları kişisel yatırımcıları tahkim ediyor. İşte bu… Bunu düşünmenin diğer yolu yok. Yani SEC sizsiniz, bir ETF’nin geçmesine müsaade vermezsiniz, lakin bu üslup bir projeye müsaade verirsiniz. Kesinlikle bir mana söz etmiyor. Gary Gensler’in bunun daha uzun müddet devam etmesine müsaade vereceğine inanmıyorum.

Galaxy Digital lideri: Önümüzdeki 12 ay içinde bir Bitcoin ETF’si onaylanacak

Mike Novogratz, bir Bitcoin ETF eserin Grayscale için düzgün bir işaret olmadığını ekliyor. Mike Novogratz hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SEC’in ferdi yatırımcılar için daha uygun olan bir ETF’ye müsaade vereceğini düşünüyorum. ETF, tüm yeni likiditeyi sürükleyecek ve Grayscale Trust’taki bu prim çökecek.

Galaxy Digital lideri, önümüzdeki 12 ay içinde bir Bitcoin ETF’nin onaylanacağını tahmin ediyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar