Şubat 27, 2021
Elon Musk Durmuyor! İşte Çok Konuşulacak Bitcoin Yorumları

Elon Musk Durmuyor! İşte Çok Konuşulacak Bitcoin Yorumları

Son dakika Elon Musk Durmuyor! İşte Çok Konuşulacak Bitcoin Yorumları haberi ,

Milyarder Elon Musk, yeniden çok konuşulacak açıklamalara imza atıyor. Tesla ve SpaceX CEO’su, geçtiğimiz haftalarda tek açıklamasıyla Bitcoin fiyatını 5.000 dolar arttırdı. Bugün ise Elon Musk, yeni BTC yorumlarıyla dikkat çekiyor. Elon Musk, Bitcoin (BTC)’in nakitten daha kolay bir likidite biçimi olduğunu söylüyor.

Elon Musk, yeniden çok konuşulacak Bitcoin açıklamalarına imza atıyor

Elon Musk, son devirlerde Bitcoin ve başka kripto para ünitelerine yönelik açıklamalarda bulunuyor. Geçtiğimiz haftalarda Elon Musk, açıklamalarıyla Bitcoin fiyatını 5.000 dolar ve DOGE’nin fiyatını 12x pompaladı. Ayrıyeten Elon Musk, Marscoin isimli altcoin projesinin yaklaşık yüzde 4.000’lik bir ralli gerçekleştirmesine neden oldu.Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, bugün ise yeni açıklamalara imza atıyor.

Elon Musk, yakın vakitte attığı bir tweet’te, Bitcoin’in bir S&P 500 şirketi için “yeterince maceracı” olduğunu söyledi. SpaceX CEO’su, e-araba üreticisinin en büyük kripto para ünitesine yaptığı 1,5 milyar dolarlık bahsi ise desteklediğini vurguladı. Elon Musk, Bitcoin’in fiat ile karşılaştırıldığında “daha az aptalca bir likidite biçimi” olduğunu argüman ediyor. Elon Musk mevzuya yönelik şunları söyledi:

Tesla’nın hareketi direkt benim fikrimi yansıtmıyor. Nakitten daha az aptalca bir likidite biçimi olan biraz Bitcoin’e sahip olmak… Bu bir S & P 500 şirketi için gereğince maceracıdır.  

Elon Musk: Negatif gerçek ilgi çağında kimsenin “başka yere” bakmaması aptalca

Elon Musk, yatırımcı değil mühendis olduğunu açıklarken, negatif gerçek ilgi çağında kimsenin “başka yere” bakmamasının aptalca olacağını argüman ediyor.  SpaceX’in gişe rekorları kıran finansman cinsinden sonra dünyanın en güçlü adamı unvanını geri kazanan Elon Musk, Bitcoin’in “neredeyse” fiat para kadar makus olduğu konusunda da latife yaptı. Elon Musk bahse yönelik şunları söyledi:

Her nasılsa, eski kripto kullanan bir karma metin evrakı gerçek mallar ve hizmetlerle takas edilebilir!? İnanılmaz. 

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar