Şubat 26, 2021
Ezgi Eyüboğlu: O an çok utandım

Ezgi Eyüboğlu: O an çok utandım

son dakika Ezgi Eyüboğlu: O an çok utandım haberleri,

‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programının bu haftaki konuğu olan Oyuncu Ezgi Eyüboğlu, samimi açıklamalarda bulundu. Sanatla hayli ilgili bir aile içerisinde büyüyen ve meskenin tek kız çocuğu olduğunu anlatan Eyüboğlu, bir meskenin bir kızı olma hissiyatının toplumsal hayat içerisinde birtakım dezavantajlar da yaratabildiğini söz etti.

“İlgi odağıydım”

Ünlü oyuncu, “Bir meskenin bir kızı olarak büyüyünce ister istemez ailede ilgi odağı haline geliyorsunuz. Lakin toplumsal hayatta birebir ilgiyi bulamayınca ‘Eee ben ilgi odağıydım. Burada neden ilgi odağı değilim’ durumu olabiliyor.” kelamlarıyla güldürdü.

İktisat kısmı mezunu olan Eyüboğlu, iktisat biliminin kendisine analitik düşünme manasında artısı olduğunu tabir ederken, oyunculuk mesleğine yönelmeseydi okulda kalarak akademisyen olmak isteyeceğini söyledi.

Mükemmel Yüzyıl çekiminden anısını paylaştı

Oyunculuk mesleği boyunca başına gelen komik anılarını da samimiyetle paylaşan Eyüboğlu, “Muhteşem Yüzyıl”da rol aldığı periyotla ilgili de bir itirafta bulundu.

Projeye kabul edildikten sonra hazırlanma sürecinin çok kısıtlı olması sebebiyle kendisi çok süratli bir halde set ve kamera karşısında bulduğunu anlatan Eyüboğlu, “Padişahın karşısına çıkacağım bir sahne çekecektik. Birinci sahnelerimden biriydi. Ben de olağan bir biçimde Halit Ergenç’e hakikat yürüdüm. Hiç unutmuyorum Yağmur ya da Durul Hoca ‘Bağdat Caddesi’nde yürümüyorsun, padişahın karşısına çıkıyorsun Ezgi’ demişlerdi. Çok utandığımı hatırlıyorum.” biçiminde konuştu.

haberi, yeni magazin haberleri, flaş dedikodu haber, ünlüler aşk, dizi ve sinema havadisleri

Kaynak : Kadinvekadin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar