Şubat 26, 2021
Kadıköy’de şov zamanı! Fenerbahçe’nin liderlik planı Haberi

Kadıköy’de şov zamanı! Fenerbahçe’nin liderlik planı Haberi


Son dakika Kadıköy’de şov zamanı! Fenerbahçe’nin liderlik planı haberleri

Teknik yönetici Erol Bulut, öğrencileri ile yaptığı toplantıda önceliğin her vakit olduğu üzere 3 puan olduğunu vurgularken, bol gol ve hoş futbolla taraftarın beklentilerine de karşılık vermelerini istedi.

“ZIRVEYE YÜKSELME PLANI “
Öteyandan Beşiktaş’ın haftayı ‘bay’ geçecek olması nedeniyle liderlik planları yapılıyor. Galatasaray’ın kuvvetli Alanyaspor deplasmanında puan kaybetmesi halinde iki rakibiyle ortasında yalnızca averaj farkı olan Fenerbahçe’ye Göztepe’yi yenmesi doruğun yeni sahibi olması için kâfi olacak. Gaye, pazar günü Kadıköy’de bunu gerçekleştirip, Trabzonspor deplasmanına önder olmanın moraliyle gitmek.

ŞUTÖR KANARYA
Sarı-lacivertliler 25. haftası geride kalan ligin en şutör grupları ortasında yer aldı. Maç başına 11.2 şut çeken Fenerbahçe, bunların 5.4’ünde isabet yakaladı. Pas yüzdesinde de yüzde 82’lik isabet oranı sağlandı. İkili gayret kazanma oranı maç başına yüzde 50.3 olan Kanarya, maç başına 6.2 korner kullandı.

SAKATLAR BAŞKA ÇALIŞTI
Sakatlıkları devam eden Luiz Gustavo, Filip Novak ve İrfan Can Kahveci dün de gruptan başka özel program dahilinde çalıştı. Gustavo, Göztepe maçında da yok. İrfan Can’ın da riske edilmeyip Trabzon derbisine saklanması bekleniyor. Novak’ın durumu ise yarın katılaşacak.

MESAİYE DEVAM
Göztepe maçının hazırlıklarına devam edildi. Can Bartu Tesisleri’nde Erol Bulut idaresinde gerçekleştirilen antrenmanın basına açık kısmında oyuncular ısınma ve uyum hareketlerinin akabinde top kapma çalışması yaptı. Daha sonra ise taktik tertipler üzerinde durulduğu bildirildi.

, aktüel haberi, maç, futbol, skoru, sonuç nedir, ne vakit, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar