Mart 3, 2021
Rock Efsanesi: Çok Sayıda Satın Aldım! Bu Altcoin’in Hayranıyım

Rock Efsanesi: Çok Sayıda Satın Aldım! Bu Altcoin’in Hayranıyım

Son dakika Rock Efsanesi: Çok Sayıda Satın Aldım! Bu Altcoin’in Hayranıyım haberi ,

Rock efsanesi Kiss’in solisti Tekrar Simmons, hayranı olduğu bir altcoin projesini açıklıyor. Yine Simmons, neredeyse bir milyon takipçisine neden Cardano’ya ve onun yerli kripto parası ADA’ya ilgi duyduğunu açıkladı.

Rock efsanesi Yeniden Simmons: Bir Cardano (ADS) hayranıyım!

Klasik rock müzik kümesi KISS’in efsanevi kurucu ortağı ve solisti Tekrar Simmons, kripto para üniteleri hakkında yeniden kıymetli açıklamalara imza attı. Bu sefer Tekrar Simmons, Bitcoin, DOGE yahut son vakitlerde manşetlere çıkan başka kripto paraları tartışmadı. Lakin Yeniden Simmons, Cardano’ya ve onun yerli kripto parası ADA’ya hayran olduğunu açıkladı. Yeniden Simmons, açıklamalarında altcoin projesinde yaşanan son gelişmelere değindi.

Yeniden Simmons, Cardano‘nun Afrika üzere gelişmekte olan ekonomilere odaklandığına dikkat çekiyor. Tekrar Simmons, kripto paradan satın aldığını ve HODL ettiğini de ekliyor. Yine Simmons, ADA’yı elinde tutmasının sebebinin Ethereum’un ve IOHK’nın kurucusu Charles Hoskinson (IOHK, Cardano’yu geliştiren şirket) olduğunu belirtiyor. Charles Hoskinson, üç yıl sonra Cardano’yu başlatmak için 2014’te Ethereum’dan ayrıldı.

KISS solisti, tanınan altcoin ADA’dan 300.000 dolarlık satın aldı!

Bugün erken saatlerde attığı bir tweette Tekrar Simmons, 300.000 dolar kıymetinde ADA satın aldığını söyledi. Ünlü sanatçı, kripto parada yükselişe geçtiğini ve çabucak hemen herkesin ADA alabileceği için ona girmeye karar verdiğini belirtti.

Ayrıyeten Yine Simmons, altcoin’in Bitcoin’den çok daha ucuz olduğunu da vurguluyor. Basın vaktinde, ADA CoinMarketCap’ta altıncı sırada yer alıyor ve 0,917 dolardan süreç görüyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, rock efsanesi Bitcoin, XRP ve DOGE üzere kripto para ünitelerine de sahip.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar