Mart 3, 2021
Sıcak Gelişme: Bitcoin Boğaları Durmak Bilmiyor – İşte Tarihi Rekor

Sıcak Gelişme: Bitcoin Boğaları Durmak Bilmiyor – İşte Tarihi Rekor

Son dakika Sıcak Gelişme: Bitcoin Boğaları Durmak Bilmiyor – İşte Tarihi Rekor haberi ,

Bitcoin boğaları durmak bilmiyor. Yazım sırasında Bitcoin tarihi rekorunu yeniledi. BTC 55.772 dolar ile güç tazeledi.

Bitcoin Artıyor

BTC bugün büyük kripto borsalarında 55.000 doları geçtiği için fiyat artışı devam ediyor. Yakın vakitte 1 trilyon dolarlık piyasa kıymetine ulaşan dijital para ünitesi, 24 saatte %5,2 arttı. Yazım sırasında 55.052 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Yeni ATH’lerini art geriye kaydeden BTC için en kıymetli gelişme ana akımın benimsemesi. Bilhassa daha fazla şirket varlığa ulaşmayı düşündükçe zayıflamayan bir anlatı hakim. Örneğin, MicroStrategy bilhassa daha fazla Bitcoin elde etmek için 1,5 milyar dolar fon topladı.

Artışlar, önde gelen Bitcoin yatırımcılarından gelen tweetlerin de bir sonucu. Daha evvel Tesla CEO’su Elon Musk, biraz Bitcoin’e sahip olmanın “sadece nakit paradan daha az aptalca bir likidite biçimi” olduğunu vurgulamıştı. Başka taraftan “bir S&P500 şirketi için gereğince maceracı” olduğunu da eklemişti.

Yeni Gayeler

Birebir vakitte, BTC 54.000 $’a yükselirken varsayımlar de gelmeye başladı. Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano, Bitcoin’in artık 100.000 $’lık ATH’ye daha yakın olduğunu belirtti.

Fakat yakın bir vakitte düzeltme olacağını söyleyen analistler de var. JP Morgan’daki stratejistlere nazaran varlığın fiyatındaki dalgalanma “azalmadığı sürece” Bitcoin’in mevcut fiyatı “sürdürülemez” hale gelebilir.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar