Şubat 26, 2021

Sıcak Gelişme: Ünlü Bitcoin Borsası, 2 Dev Altcoin’i Delist Ediyor!

Son dakika Sıcak Gelişme: Ünlü Bitcoin Borsası, 2 Dev Altcoin’i Delist Ediyor! haberi ,

Dev Bitcoin ve kripto para borsası OKEx’in ABD operasyonu olan OKCoin, 2 tanınan altcoin’i delist edeceğini açıkladı. OKCoin, bu kapsamda Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’yi (BSV) delist ediyor. Borsa delist kararının nedeninin Bitcoin satın almaya çalışan yeni yatırımcıları korumak olduğunu da vurguluyor.

Dev Bitcoin borsası, tanınan altcoin Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’yi delist ediyor

Tanınan Bitcoin ve kripto para borsası OKEx’in ABD operasyonu olan OKCoin, 2 büyük altcoin’i delist ediyor. OKCoin, Bitcoin klonları olan Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’yi (BSV) platformunda kaldırma kararı aldı. OKCoin mevzuya yönelik yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 1 Mart 2021 tarihinden itibaren BCH ve BSV delist edilecek. Tıpkı tarihte şu 3 süreç çiftinde de süreçler askıya alınacak ETC/USD, EURS/EUR  ve BTC/EURS.

OKCoin’in Bitcoin klonları olan Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’yi (BSV) platformunda kaldırma kararı yatırmcıları şaşırttı. Zira piyasa bedeliyle BCH, 10. en büyük kripto parayken, BSV en büyük 20. kripto para pozisyonunda. Borsa delist kararının sebebinin Bitcoin satın almaya çalışan yeni yatırımcıları korumak olduğunu belirtiyor. BSV’nin delist edilmesinin diğer bir nedeninin de Craig Wright kaynaklı olduğu söyleniyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar