Mart 3, 2021
Tanınan Analist Çok Tezli: Bu 7 Altcoin 2021’in En Çok Kazandıranı Olacak!

Tanınan Analist Çok Tezli: Bu 7 Altcoin 2021’in En Çok Kazandıranı Olacak!

Son dakika Tanınan Analist Çok Savlı: Bu 7 Altcoin 2021’in En Çok Kazandıranı Olacak! haberi ,

Usta analist Austin Arnold, 2021’de kripto piyasasının geri kalanından daha yeterli performans göstermesini beklediği birkaç altcoin projesine ışık tutuyor.

Austin Arnold: Ethereum ve NFT’ler inanılmaz bir patlamaya hazırlanıyor

“Altcoin Daily” isimli YouTube kanalını yöneten tanınan trader Austin Arnold, 472.000 abonesine bu yıl yedi kripto paranın ay’a gitmeye ayarlandığını belirtiyor. Zira analist, altcoin çılgınlığının devam ettiğini ve bir numaralı seçimi Ethereum’un (ETH) 1.900 doları kırdığını söyledi. Akıllı kontrat platformunun neden bir numaralı tercihi olduğuna gelince, Austin Arnold şu anda borsalarda tutulan Ethereum ölçüsünün azaldığını belirtiyor.

Ayrıyeten analist, bu sayının bir yükseliş sinyali olarak 16 ayın en düşük düzeyinde olduğuna dikkat çekiyor. Ek olarak analiste nazaran, Coinbase kullanıcıları artık borsada Ethereum 2.0 stake mükafatları kazanabilir ve %7,5 APY elde edebilir. Austin Arnold ayrıyeten, eşsiz tokenlerin (non-fungible tokens)  yükselişinin ve Ethereum platformunun üstünde yaşama eğiliminin varlık için boğa olduğuna inanıyor. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Piyasadaki iniş çıkışlara hazırlıklı olun… İnanılmaz pompalar ve ruhu parçalayan düşüşler ancak bu durumda NFT’lerin büyük bir boğa koşusu için hazırlandığını söyleyebilirim… Bu bir NFT boğa koşusunun başlangıcı olabilir mi? Elbette… Bu bir Ethereum boğa koşusunun başlangıcı olabilir mi?

Analist: The Graph, Polkadot, CAKE ve UNI’de ay’a çıkacak altcoin projelerinden

Analistin listesindeki bir sonraki kripto para, The Graph (GRT) indeksleme protokolüdür. GRT bu yıl büyük bir artış görmesine karşın, yaklaşık 3 milyar dolarlık bir piyasa kıymeti yakaladı. Analist, altcoin projesinin bu yıl yükselmek için boş alanı olduğuna inanıyor. Austin Arnold’a nazaran, proje sadece sekiz yeni katman 1 Blockchain’i ile entegrasyonu araştırmakla kalmıyor, tıpkı vakitte GRT tokeninin şu anda yükseliş konsolidasyon periyodunda olduğunu ve muhtemelen yeterli bir giriş fiyatı sağladığına inanıyor.

Austin Arnold’un yükselişte olduğu üçüncü kripto para, Ethereum rakibi Polkadot (DOT). Proje, yeni doruklara ulaşmaya devam ederken akıllı mukavele platformuna daha fazla dikkat çeken detaylı yol haritasını kısa müddet evvel başlattı. Bu hafta, DOT tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 32,58 doları gördü. Merkezi olmayan borsalar (DEX) Pancake Swap ve Uniswap’ın mahallî kripto paraları CAKE ve UNI tokenleri, Arnold’un listesinde dördüncü ve beşinci sıradadır. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Merkezi olmayan borsalarda nasıl boğa görmezsiniz? PancakeSwap dün günlük süreç hacminde 400 milyon doların üzerinde süreç gördü. Kısaca dünyanın en büyük ikinci DEX’i oldu…Uniswap, DeFi patlamasının ortasında kümülatif hacim olarak 100 milyar dolara ulaştı. Bu nedenle Uniswap, yüksek Ethereum fiyatlarına karşın, insanların ona akın ettiğini görmeye devam ediyor… Sonuçta, sonunda hangi merkezi olmayan borsaların kazandığını görmemiz gerekecek. Her şey olabilir, biz bu şeyin yırtıcı batısındayız. Bu altcoin projelerinin birçoklarının bir fiyat geçmişi yok ve gelecekte ne kadar büyüyebilecekleri hakkında hiçbir fikrimiz yok… Ya da sıfıra gideceklerini bilmiyoruz.

Austin Arnold: Filecoin ve Celsius projeleri de güçlü yükselebilir

Austin Arnold’un listesinde altıncı sırada, dünyanın dört bir yanındaki bilgisayarlara data depolaması için ödeme yapan merkezi olmayan depolama data ağı Filecoin (FIL) var. Austin Arnold, kripto paranın değerli bir kullanım senaryosu olduğunu söylüyor: Dataları merkezden uzaklaştırmak ve münasebetiyle dataları inançta tutmaya yardımcı olmak.

Son olarak Austin Arnold, Celsius’un (CEL) abonelerinin birçoklarının kullandığı ve platformun hayranı olduğunu söylediği bir proje olduğunu belirtiyor. Trader, projenin merkezi olmayan kredi platformlarının popülaritesini yansıttığını vurguluyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin kestirimi için “Usta Analist: Satış Düğmesine Bastım! Büyük Altcoin Düzeltmesine Hazır Olun” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar