Şubat 27, 2021
Ünlü Trader: Bu Patlayacak Sıradaki Altcoin! İnanılmaz Yükselecek

Ünlü Trader: Bu Patlayacak Sıradaki Altcoin! İnanılmaz Yükselecek

Son dakika Ünlü Trader: Bu Patlayacak Sıradaki Altcoin! İnanılmaz Yükselecek haberi ,

Kripto etkileyicisi ve ünlü trader Elliot Wainman, merkezi olmayan finans (DeFi) ve non-fungible tokenlerin (NFT’ler) avantajlarını birleştiren düşük hacimli bir altcoin üzerinde yükselişe geçiyor. Hatta Elliot Wainman, KIRA Network’ün (KEX) patlayacak sıradaki altcoin projesi olduğuna da inanıyor.

Elliot Wainman: KIRA Network patlayacak sıradaki altcoin projesi

Yeni tahlilinde analist Elliot Wainman, KIRA Network’ün (KEX) DeFi ve NFT dalları ilgi görmeye devam ederken katlanarak büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Elliot Wainman bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Varlıklarınızı satmak ya da onların bedeline erişmek için tasfiye etmek zorunda değilsiniz… Hatta bu varlıkları çıkarabileceğinizi, burada kaldıraçla kullanabileceğinizi söylüyorlar. Buradaki DeFi anlatımını nitekim beslediklerini görebilirsiniz ve hepimiz türevleri biliyoruz… Bu dünyaya girmek, yakalayabileceğiniz bir ton değer…

Ünlü trader: Kripto para eşsiz bir sistem uygulamaya çalışıyor

Analist, projenin tıpkı vakitte ağda güvenliği sağlamak için eşsiz bir usul uygulamaya çalıştığını vurguluyor. Elliot Wainman mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Multi-bonded proof of stake (PoS) ismi verilen hakikaten farklı bir fikir birliği modeline sahipler. Bu da aslında kendi zincirler ortası ağı olan KIRA Network’ü garanti altına alıyor…

Elliot Wainman ayrıyeten, projenin birden fazla Blockchain ile entegre olmayı amaçladığını belirtiyor. Analist, şu anda KIRA’nın kendinden daha büyük pazar hissesine ve farkındalığa sahip olan RAMP ve Stafi üzere emsal projelerle rekabet ettiğini de belirtti. Elliot Wainman mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada bilmeniz gereken temel şeylerden biri, KIRA’nın Ethereum, Polkadot, Binance Smart Chain ve Cosmos ile entegre olmasıdır. Bu likit staking cross-chain entegrasyonunu zorladıkları uğraş hakkında hakikaten çok şey söylüyor.

Elliot Wainman: Daha fazla yükselecek! KEX pek çok değişik anlatıya uyuyor

KEX, Elliot Wainman’ın tahlilini yayınladığı gün kabaca %50 artmasına ve şu anda son yedi günde %250,7 artmasına karşın analist daha fazlasını bekliyor. Elliot Wainman projeyle ilgilenmeye devam ettiğini ve grafiklerde ani bir değişiklikten daha fazlasını gördüğünü söylüyor. Elliot Wainman hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her vakit bu segmenti yapmayı planlıyordum, yalnızca KEX’in sakinleşmesini istedim. Lakin bu projenin kalitesi kabul ediliyor. Kedi çantadan biraz çıktı ve ben ‘Hey, artık ya da asla’ dedim. Çünkü bence bu şey pek çok enteresan anlatıya uyuyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar