Mart 3, 2021
Abdurrahim Albayrak: “Oyuncularımıza prim vereceğiz”

Abdurrahim Albayrak: “Oyuncularımıza prim vereceğiz”


son dakika Abdurrahim Albayrak: “Oyuncularımıza prim vereceğiz” haberleri,

Galatasaray 2. Lideri Abdurrahim Albayrak, Alanyaspor’u deplasmanda 1-0 yendikleri maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

Oyunculara prim vereceklerini söyleyen ve hakem idaresine reaksiyon gösteren Albayrak, “Bütün futbolcu kardeşlerimin hepsini kutluyorum. Hocamıza teşekkür ediyorum, ekip çok âlâ hazırlanmış, çok hırslı, azimliydi. Aslında otelde hocayı sevinçli görünce içinde en ufak bir şey olmuyor. Bugün çok güç koşullara, baskı altında olan hakeme, verilmeyen bir penaltıya, verilmeyen bir kırmızı karta karşın Galatasaray 3 puanı aldı. Ben oyuncuların alnından öpüyorum. Onlara artık uçakta prim vereceğiz. Liderimizin talimatıyla uçakta inşallah bizi nasıl memnun ettilerse, biz de idare olarak keyifli edeceğiz. Emin adımlarla şampiyonluğa ilerleyeceğiz.” dedi.

3 puanı aldıkları için memnun olduğunu kaydeden yönetici, “Genç hakemleri biz destekliyoruz, onların daima yanında olduğumuzu tabir ediyoruz. Her ne kaidede olursa olsun biz 3 puanı aldık, kim ne derse desin ben gülüp geçiyorum.” sözlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar