Şubat 26, 2021
Adnan Dalgakıran: “Harabeyi devraldık”

Adnan Dalgakıran: “Harabeyi devraldık”


son dakika Adnan Dalgakıran: “Harabeyi devraldık” haberleri,

Beşiktaş İkinci Lideri Adnan Dalgakıran, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Vazifeye gelmeden evvel çok sıkıntı kaideler olduğunu bildiklerini belirten Dalgakıran, “Borçları geçtim, tertip olarak kulüpte hiç bir şey yoktu. Süreçlerin alt yapısı çok zayıftı. Artık bunları konuşmayı istemiyoruz. Geçmiş geçmişte kaldı. Lakin nitekim de bir ‘harabeyi’ devraldık. Artık söylentilerle, geçmişle uğraşmak istemiyoruz. Asıl amacımız Beşiktaş’ı finansal olarak güçlendirip, bu borç batağından çıkarıp bağımsız bir kulüp haline getirmek” dedi. dalgakıran şöyle devam etti: “Futbol, Türkiye’de yalnızca bir alanda oynanan oyun değildir. İçinde bulunduğumuz durumda lobimizin çok güçlü olması gerektiğini düşünüyorum. Kayserispor konusu kan davasına dönüştürülmemelidir. Bu yaşanan olaylar farklı bir fırsat oluşturur, bizde de o denli oldu. Hasta kalp krizi geçiriyor, ameliyathaneye yatırıyorsunuz fakat siz diyorsunuz ki böbreğine de bakar mısınız. Bu kabul edilemez. Futboldaki problemleri halledip amatör branşlarımızla ilgileneceğiz.”

Adnan Dalgakıran, yeni projelerle ilgili de, “Kartal Pençesi, Beşiktaş’a yeni gelir kaynakları oluşturmak için yapmış olduğumuz bir projedir. Öncelikle ileride yapılacak olan projelere bilgi tabanı oluşturacaktır. Taraftar ‘Kartal Pençesi’ yaptığı fotoğrafı istediği bir futbolcumuz ile yan yana getirebilir ve bunu hatıra olarak sonsuza dek saklayabilir. Taraftarlarımız müsterih olsun. Onlar için en ileri sistemleri, en yakından takip ediyoruz” diye konuştu. .

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar