Mart 3, 2021
Bir Sonraki Bitcoin Mi? Birtakım Altcoin’ler 5x Yaptı!

Bir Sonraki Bitcoin Mi? Birtakım Altcoin’ler 5x Yaptı!

Son dakika Bir Sonraki Bitcoin Mi? Birtakım Altcoin’ler 5x Yaptı! haberi ,

Altcoin’ler yahut alternatif kripto para üniteleri, yatırımcılar onları her gün yeni doruklara ulaşan Bitcoin’den daha ucuz bulduğu için ilgi kazanıyor. Sermayenin birçok, son devirlerde birinci beş altcoin’e girdi. Birtakım altcoin projeleri bu periyotta fiyatlarını katladı.

Yatırımcıların sıradaki Bitcoin arayışıyla kimi altcoin projeleri 4-5 kat büyüme gördü

Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), Dogecoin (DOGE), Stellar (XLM), Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve TRON (TRX) fiyatlarını katlayan kripto paralar ortasında. Bunlardan kimileri 4-5 kat büyüme gördü. Bitcoin (BTC), alım hacimleri açısından son 30 günde 2 kat arttı. WazirX’in kurucusu ve CEO’su Nischal Shetty’ye nazaran, Bitcoin’in yanı sıra, son bir haftada başka birçok altcoin projesi muazzam bir formda büyüdü.

Kripto para borsaları, yalnızca kripto anlatısını satın almayan, tıpkı vakitte altcoin alımlarında bir patlamaya neden olan büyük bir yatırımcı dalgası olduğunu söylüyor. CoinSwitch Kuber’in baş işletme sorumlusu Sharan Nair, bahse yönelik şunları söyledi:

Birden fazla yatırımcı bir sonraki Bitcoin’i arıyor. Bitcoin’in esasen kıymetli olduğunu düşünüyorlar ve misal bir büyüme umuduyla altcoin’lere bahis yapıyorlar.

Vauld’un CEO’su: Altcoin’ler çok farklı perspektifler sunar

Altcoin’ler, Bitcoin dışındaki tüm kripto para ünitelerini tabir eder. Bitcoin’in birinci eşler ortası dijital para ünitesi olarak başarısı bu trendin yolunu açtı. Birçok altcoin, Bitcoin‘in algılanan sınırlamalarından yararlanmaya çalışıyor.

Kripto para ünitesi borsaları, piyasaların global olanı yansıttığını söylüyor. Alıcılar, daha ucuz oldukları ve agresif bir büyüme potansiyeline sahip oldukları için alternatif kripto paraları keşfetmek istiyorlar. Kripto platformu Vauld’un CEO’su Darshan Bathija mevzuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin, kripto dünyası için rezerv para ünitesi olabilir. Bununla birlikte, altcoin’ler çok farklı perspektifler sunar. Örneğin, piyasa kıymeti açısından en tanınan altcoin olan Ethereum, merkezi olmayan dağıtık bir bilgisayar ağı kurar. Bir Google bulutu kullanmaya bir alternatif sunar. Bu, tam denetlenebilirlik sunduğu ve her kod satırının okunabileceği manasına gelir. Burada, tüketici etkileşim için ödeme yapıyor ve para ünitesini Ether olarak isimlendiriyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar