Mart 3, 2021
Bitcoin Nisan Gayesini Daha Evvelce mi Gerçekleştirecek? İşte Detaylar

Bitcoin Nisan Gayesini Daha Evvelce mi Gerçekleştirecek? İşte Detaylar

Son dakika Bitcoin Nisan Gayesini Daha Evvelden mi Gerçekleştirecek? İşte Detaylar haberi ,

Bitcoin bugün 57.500 dolar düzeyine ulaştı. Bu bağlamda sayı yeni tüm vakitler rekoru. Ayrıyeten varlığın piyasa kıymeti de 1 trilyon doların üzerinde yer alıyor.

3 Hafta Öncesinden Takip

Borsalardaki Bitcoin hacmi de arttı. Son artış yüzde 26.64 düzeylerinde. Bitcoin’in zincir içi tahlili düşüş eğilimine işaret ediyor. Öteki taraftan, Panteral Capital’in mevcut fiyat rallisi hakkında yükseliş öngörüsü ve perspektifi var.

Pantera Capital’in Bitcoin fonu açık orta en yeterli performans gösteren fondur. Onu yakından takip eden Grayscale ve Bitcoin fonlarının performansı, Bitcoin’in fiyatının Şubat 2021 için öngörülen gayesinin 3 hafta ilerisinde olduğuna işaret ediyor.

Pantera’nın S2F projeksiyonlarının üstteki tablosuna bakalım. Bu bağlamda, Bitcoin’in fiyatının 2021’in Mart ayında, tam olarak ikinci haftada 52943 $’a ulaşması bekleniyordu. Lakin, şu anda 55600 $ düzeyindeki ticaret ile, programın açıkça 3 hafta ilerisinde yer alıyor. Ayrıyeten fiyat Nisan amacı olan 62968 $’a hakikat ilerliyor.

Bitcoin Fiyatı

Pantera’nın S2F projeksiyonlarına nazaran Bitcoin’in fiyatı, Nisan ayına yönelik olan 62968 dolarlık amaç için planlanandan 3 hafta ileride.

Bitcoin’in fiyatı Nisan ayının gayesine hakikat ileriye yanlışsız yükselişini sürdürürse, beklenenden daha erken bir vakitte bu düzeyler gerçekleşecek.

Bitcoin’in volatilitesi bunda kritik bir faktördür. Şu anda volatilite %19,7 ve yükselen para üniteleri üzere varlık sınıfları daha yüksek volatiliteye sahip. Bununla birlikte, yükselen fiyat ve CME’ye yönelik olarak kurumsal yatırımcıların artan açık ilgisi kelam konuısu. Bu nedenle gelişmeler, Bitcoin’in volatilitesi üzerinde direkt bir tesir yaratabilir. Ayrıyeten fiyat maksadını programın daha ilerisine itebilir. Kurumsal yatırımcıların yanı sıra, perakende traderlar da spot borsalarda artan ticaret hacmine ve volatiliteye katkıda bulunacağından kıymetli bir role sahip. Faal arz düşerse, spot borsalarda artan talep ve ticaret hacmi ile birlikte fiyat da artabilir.

Borsalara Bitcoin girişi şu anda 55700 civarında. Bu düzey, Ocak 2021 ve 2020’nin son çeyreğindeki giriş düzeyinden daha düşük. Öbür taraftan düşük giriş ile birleştiğinde, yükselen piyasalarda fiat-kripto ile spot borsalarda Bitcoin’in talebi arttı.

Tıpkı vakitte, Bitcoin’in rezerv riski arttı. Glassnode’dan gelen datalara nazaran iki yılın en yüksek düzeyine ulaştı. Bu, perakende traderlar için izlenmesi gereken bir metriktir. Bitcoin’in fiyat rallisinin üst hakikat devam edip etmeyeceği, volatilite, risk ve spot ve türev borsalardaki ticaret hacmine bağlı olacak.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar