Mart 7, 2021
Dev Balinalar Süratle Bu Altcoin’den Alıyor! “Fiyat Fırlayabilir”

Dev Balinalar Süratle Bu Altcoin’den Alıyor! “Fiyat Fırlayabilir”

Son dakika Dev Balinalar Süratle Bu Altcoin’den Alıyor! “Fiyat Fırlayabilir” haberi ,

Ünlü kripto tahlil firması Santiment, bir altcoin projesinin yükselişinin kripto balinaları tarafından beslendiğini söylüyor. Santiment’e nazaran, Ren Protocol balina birikimi ile yeni tepeler görebilir.

Santiment: Kripto balinaları süratli bir oranla Ren Protocol’den biriktiriyor

Yeni bir raporda ünlü kripto para araştırma firması Santiment, Ren Protocol’ün (REN) Ocak 2021’de yavaş yavaş yükselirken, perde ardındaki kimi ölçümlerin altcoin’in yeni doruklara yükseleceğini gösterdiğini söylüyor.Birlikte çalışabilirlik Blockchain’i, bu hafta 1 doları geçerek yeni tepeler yaptı.

Kaynak: Santiment

Santiment’in bulgularına nazaran, Şubat ayındaki bu artış kısmen 1 milyon yahut daha fazla Ren tutan balina adreslerinin Ren birikiminden kaynaklanıyor.Son bilgiler, Ren balina sahiplerinde Ocak sonundan Şubat ortasına kadar keskin bir artış olduğunu gösteriyor.Ek olarak Santiment, rastgele bir ölçüde token tutan eşsiz Ren adreslerinin sayısının da bilhassa geçtiğimiz ay boyunca istikrarlı bir halde yükseldiğini bildirdi.

Santiment: Tanınan altcoin, yeni tepeler görebilir

Ayrıyeten son dört hafta boyunca, günlük etkin Ren adreslerinin büyümesi süratli oldu. Bu durum,Santiment analistlerine nazaran, kripto paranın bir koparma için hazırlandığını gösteriyor.Analitik firması birinci olarak bu ayın başlarında fiyat hala 0,80 dolar civarında olduğunda Ren balina adreslerindeki yükseliş trendini bildirdi.

Şubat ayı başındaki raporda Santiment, balinaların kıymetli oranlarda Band Protocol (BAND) ve DeFi tokeni Aave’den de biriktirdiğini açıkladı.Bu hafta Ren 1,23 dolar düzeyi ile yeni bir tüm vakitlerin en yüksek ulaştı. Bu ayın başlarında tanınan altcoin Band ise tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20,34 dolara ulaştı. Aave fiyatı da 547,28 dolarlık tepeye ulaştı.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar