Mart 3, 2021
Efecan Karaca: “Muslera ahtapot gibiydi”

Efecan Karaca: “Muslera ahtapot gibiydi”


son dakika Efecan Karaca: “Muslera ahtapot gibiydi” haberleri,

Alanyaspor’da Efecan Karaca, Galatasaray’a 1-0 mağlup oldukları maçın akabinde A Spor’a konuştu.

Futbol ismine doğruları yaptıklarını kaydeden Efecan, “Takım arkadaşlarımı 2. yarıdaki performansından ötürü tebrik ederim. Galatasaray üzere büyük bir gruba karşı 2. yarıda yüzde 80’e 20 oynamışız. Birinci yarıda 15 dakika 3 tane Galatasaray’ın net durumu var, onu da gözden kaçırmamak lazım, birinci yarı yeterli oynadılar. Bizim yaptığımız presi âlâ çalışmışlar, yeterli çıktılar. 2. yarı çok farklı bir Alanyaspor vardı. Futbol ismine her şeyi yaptık ancak Muslera’yı geçemedik. Sahiden ahtapot üzereydi, tebrik ederim Muslera’yı da. Hocamız da ‘Futbol için her şeyi yaptınız, futbol bu’ dedi, hepimizi tebrik etti.” dedi.

Muslera’yı geçemediklerini belirten ulusal oyuncu, “Fenerbahçe maçında topun denetimi bizdeydi lakin bu kadar konum bulamamıştık. Bu maçta çok konuma girdik fakat Muslera’yı geçemedik. Bizim bir sistemimiz var, ne olursa olsun onu oynamaya çalışıyoruz, başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. Bizim oyunumuz bu, bunu oynamaya devam edeceğiz. Futbol ismine hoş şeyler yapıyoruz. Gol olur olmaz yapacak bir şey yok.” tabirlerini kullandı.

Galatasaray’ın itiraz ettiği kırmızı kart konumu için görüşleri sorulan Efecan Karaca, “Maçta itiraz ediyorsun kırmızı değil diye lakin konumu görmedim, yorum yapamam. Kırmızı kartsa kırmızı, hakem sarı verdi, o denli kıymetlendirdi.” diye konuştu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar