Mart 7, 2021
Elon Musk’dan Şaşırtan Atak: Bu Altcoin’de Madenciliğe Başladı!

Elon Musk’dan Şaşırtan Atak: Bu Altcoin’de Madenciliğe Başladı!

Son dakika Elon Musk’dan Şaşırtan Atak: Bu Altcoin’de Madenciliğe Başladı! haberi ,

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, sürat kesmeden kripto paralara yönelik paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Elon Musk sık sık tanınan altcoin Dogecoin (DOGE)’e yönelik tweetler atıyor ve kripto paranın fiyatını pompalıyor. Bugün ise Elon Musk’tan bir öbür Dogecoin açıklaması daha geldi. Elon Musk, çocukları ile Dogecoin madenciliğine başladığını söyledi.

Elon Musk,popüler altcoin Dogecoin’in madenciliğini yapıyor!

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, son periyotlarda Bitcoin ve altcoin’lere yönelik kritik paylaşımlarda bulunuyor. Elon Musk paylaşımlarıyla fiyatları etkileme potansiyeline de sahip. Örneğin; Elon Musk geçtiğimiz haftalarda tek açıklamasıyla Bitcoin fiyatını 5.000 dolar arttırdı. Ayrıca ünlü milyarder, Dogecoin (DOGE)’e 12x’lik bir ralli yaptırdı. Ayrıyeten Elon Musk, Marscoin isimli altcoin projesinin yaklaşık yüzde 4.000’lik bir ralli gerçekleştirmesine neden oldu.

Bugün ise Elon Musk, yeniden tanınan altcoin Dogecoin (DOGE)’e yönelik paylaşımlarda bulundu. SpaceX CEO’su, çocukları ile küçük bir Dogecoin madencilik düzeneği oluşturduklarını söyledi. Elon Musk’un paylaşımının akabinde altcoin’in fiyatı, 0,055 dolar düzeylerinden 0,060 doların üzerine kadar sıçradı. Elon Musk, bahse yönelik resmi Twitter hesabı aracılığıyla şu paylaşımlarda bulundu:

Çocuklarımla küçük bir Dogecoin madencilik düzeneği kurdum. Eğlenceliydi.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar