Şubat 27, 2021
Fatih Terim’den Onyekuru ve Muhammed baskısı

Fatih Terim’den Onyekuru ve Muhammed baskısı


son dakika Fatih Terim’den Onyekuru ve Muhammed baskısı haberleri,

Galatasaray’da UEFA ile olan FFP muahedesi dönem sonu bitecek. Sarı-kırmızılılar, TFF’nin limit sistemi ile yola devam edecek fakat transferde daha etkin bir duruma gelecek. Fatih Terim ise iki oyuncuya öncelik veriyor. Bu isimler, 4 milyon 350 bin Euro satın alma opsiyonu bulunan Henry Onyekuru ve 4 milyon dolarlık satın alma bedeli olan Mustafa Muhammed… Terim, devre ortası kiralanan iki ismin tapularının bir an evvel alınmasını istiyor.

BELİRSİZLİK İSTEMİYOR

Yöneticilerle yaptığı konuşmada kanılarını paylaşan Fatih Terim, “Her sene başı kim kalacak kim gidecek meçhullüğü yaşıyoruz” dedi ve bu durumun gruba ziyan verdiğini vurguladı.

Yeni dönem bütçesi yapılırken Onyekuru ve Muhammed’e kesinlikle alan açılması gerektiğini belirten başarılı çalıştırıcı, “Hem onlar kendilerini Galatasaray’a ilişkin hissedip yalnızca alana odaklanmalı hem de bizim başımız rahat etmeli” sözünü kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar