Mart 3, 2021
Hakan Kutlu: “5 maçtır üst seviye oynuyoruz”

Hakan Kutlu: “5 maçtır üst seviye oynuyoruz”


son dakika Hakan Kutlu: “5 maçtır üst seviye oynuyoruz” haberleri,

Muhteşem Lig’in 26. haftasında alanında Gençlerbirliği’ni 1-0 yenen Yukatel Denizlispor’un teknik yöneticisi Hakan Kutlu, “2-3 maç üst üste alabilirsek inşallah ligin tabanından kurtulmak istiyoruz.” dedi.

Kutlu, Denizli Atatürk Stadı’nda yapılan karşılaşmanın akabinde düzenlenen basın toplantısında, çok kıymetli bir maçı kazandıklarını söyledi.

Oyuncularının bugünkü maça inandıklarını gösterdiğini anlatan Kutlu, “Taktiksel olarak çok disiplinli oynadılar. Maçtan kopmadılar. Birinci yarı maçı kopartabilirdik. Girdiğimiz çok fazla gol konumu vardı ve yalnızca bir adedini değerlendirebildik. İkinci yarı ikinci golü bulamayınca müdafaa iç güdüsü devreye giriyor.” diye konuştu.

Kutlu rakiplerine yalnızca 1 gol konumu verdiklerini belirterek, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Çok değerli bir maçtı. Biz artık bu 3 puanı seriye çevirmek zorundayız. 2-3 maç üst üste alabilirsek inşallah ligin tabanından kurtulmak istiyoruz. Bugün iki üç basamak üste çıktık. Ligin tabanından kurtulup düşme potasından çıktığımız vakit bu oyuncuların performansının çok daha fazla artacağını göreceksiniz. Dönem başından beri sonda kalmak ve istenilen şeyleri alamamak farklı bir his.” 

İstediği şeyleri yapamayan oyuncularının bulunduğunu aktaran Kutlu, “Ama sonuçları alamamanın vermiş olduğu ruhsal düşüş nedeniyle gerçek performanslarını bir türlü ortaya çıkartmamışlardı. 5 maçtır hakikaten üst seviye oynayan ve oyun disiplinine bağlı kalan, konuma giren grup imgesi var. İnşallah önümüzdeki maçlarda yeniden inanmışlıklarını göstererek üzerine koyarak devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar