Mart 7, 2021
Hamza Hamzaoğlu: “Talihsiz bir maç”

Hamza Hamzaoğlu: “Talihsiz bir maç”


son dakika Hamza Hamzaoğlu: “Talihsiz bir maç” haberleri,

Harika Lig’in 26. haftasında konuk ettiği İttifak Holding Konyaspor’a 3-2 yenilen Yeni Malatyaspor’un teknik yöneticisi Hamza Hamzaoğlu, “Söyleyecek fazla bir şey yok. Bahtsız bir maç oynadık, şanssız yenilgi aldık.” dedi.

Hamzaoğlu, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, 2-0 öne geçtikleri bir maçı 8 dakikada yedikleri 3 golle 3-2 kaybettiklerini söyledi.

Konyaspor’u tebrik eden Hamzaoğlu, şunları kaydetti:

“İlk yarıyı 2-0 kapattık. Devre arasında Tetteh’in kasığında, Acquah’ın da alt baldırında sorun vardı ama yeniden de ‘ikinci yarıya başlayalım’ dedik. Lakin her geçen dakika biraz daha tempoları düşmeye başlayınca mecburen değişiklikleri yapmak zorunda kaldık. Yeniden de 70’inci dakikaya kadar sabrettik, bekledik. Daha sonra yediğimiz birinci gol bana nazaran kırılma anı oldu. Hem rakibin direncini arttırdı, hem de bizi biraz huzursuz etti. Ve o bocaladığımız periyotta de art geriye 2 tane daha yedik ve 3-2 mağlup olduk. Söyleyecek fazla bir şey yok. Bahtsız bir maç oynadık, şanssız yenilgi aldık.”

Bir gazetecinin “İlk yarı 2-0 önde kapattığınız maçtı. İkinci yarıda futbolcular bir düşüş yaşadı sanki ne oldu? Geçen haftalarda ödeme külfeti vardı, tekrar ödeme ezası mı başlıyor?” sorusu üzerine Hamzaoğlu, “Yok, hayır. İdaremiz geçen hafta aslında bir ödeme yaptı. Birer buçuk maaş ödemesi yaptı. Yoluna giriyor birtakım şeyler. Bu manada hala doğal eksideyiz de ancak yoluna giriyor kimi şeyler. Dediğim üzere, aslında düzgün giden bir maçtı. 8 dakikada 3 gol yedik. Rakip de çok fazla gelmedi aslında kalemize 3 top var, 3’ü de gol oldu. Bu türlü maçlar oluyor vakit zaman. Bazen biz kazanıyoruz, bazen kaybediyoruz.” biçiminde konuştu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar