Şubat 27, 2021
Kripto Balinalarının Gayesindeki Bu Altcoin ATH Yaptı!

Kripto Balinalarının Gayesindeki Bu Altcoin ATH Yaptı!

Son dakika Kripto Balinalarının Amacındaki Bu Altcoin ATH Yaptı! haberi ,

Davranış tahlili firması Santiment, balinaların Şubat ayında Ren (REN) satın aldığını ve altcoin’in fiyatını tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine taşıdığını söyledi. Altcoin fiyatı, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi (ATH) olan 1.80 dolara kadar çıktı. Yazım sırasında ise 1.50 dolar civarında.

Ren, “değerin blok zincirleri ortasında hareketini sağlayan açık bir protokoldür.” Özünde, “geliştiricilerin kendi DeFi uygulamalarına çapraz zincir fonksiyonelliği getirmelerine imkan tanıyan bir ağ (ve buna eşlik eden bir SDK)” olan RenVM vardır.

Santiment’in raporuna nazaran Ocak ayının sonuna hakikat, balina (yani 1 milyondan fazla REN sahibi) adresleri bir şeylerin değiştiğini gösterecek halde birdenbire yükseldi. Firma ayrıyeten, “Ren ağında etkileşimde bulunan eşsiz adreslerin ölçüsünün istikrarlı bir biçimde arttığını” fark etti. Son olarak, “günlük yeni REN adreslerinin ölçüsünün epey şaşırtan olduğunu” belirttiler.

Altcoin ilgisinin gerisinde ne yatıyor?

Muhtemelen bu ay Ren’e olan ilginin artmasına her şeyden çok yardımcı olan şey, 2 Şubat’ta “Ren geliştirme grubunun Alameda’ya katılacağını” duyurmasıydı.

Ren’in blog gönderisinde şu sözler yer alıyor:

“Alameda’ya iştirakin bir kesimi olarak Ren geliştirme grubu, Multichain kütüphanelerimizde ve RenVM’in kendisinde Solana için dayanağa öncelik verecek. Bu dayanak şu anda denetleniyor ve 2.çeyrekte Solana ile varlıklar ortası köprü kurmaya başlayabileceğimizi varsayım ediyoruz. Bunu yapmak Serum üzerinde ve birebir vakitte daha geniş Solana ekosistemi üzerinde derin bir tesire sahip olacak.”

Ayrıyeten Ren grubu şunları da söyledi:

“Bu yeni paydaşlığın blockchain alanında, bilhassa Solana üzerinde daha geniş bir tesiri olacak. ETH ve ERC20’leri zincirler ortası taşıma yeteneği ile birlikte SOL, SRM ve öteki Solana-yerel varlıkları zincirler ortasında taşıma yeteneği gelecek. Bu, Solana’yı DeFi’a daha derin bir halde entegre etmemize yardımcı olacak. Uygulamalarına ve varlıklarına daha fazla likidite ve yarar sağlayacak.”

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar