Mart 2, 2021
Mehmet Altıparmak: “1 gol atsak kazanırdık”

Mehmet Altıparmak: “1 gol atsak kazanırdık”


son dakika Mehmet Altıparmak: “1 gol atsak kazanırdık” haberleri,

Gençlerbirliği Teknik Yöneticisi Mehmet Altıparmak, Denizlispor maçını kaybettikleri için çok hüzünlü olduklarını söz etti.

Düşme çizgisindeki rakiplerinden birine mağlup olduklarını vurgulayan Altıparmak, “Bugün yenilgisi hiç hak etmedik. Oyun ve durum olarak, maçın büyük bir kısmı üstünlüğümüzle geçti. Bilhassa yediğimiz golden sonra Denizlispor büsbütün kapandı. Yalnızca kontrataklarla oynayan bir rakibimiz vardı. Biz oyunun bilhassa ikinci yarısının tamamını tek kale oynadık. Çok net bir konumumuz var. Onu atsak buradan galip de gelebilirdik.” biçiminde konuştu.

Altıparmak, ekip olarak bir sistem belirlediklerini ve oyuncularına bunu aşılamaya çalıştıklarını dikkati çekerek, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Bugün de bunu uygulamaya çalıştık. Önde oynayan, önde baskı yapan bir grup olmaya çalışıyoruz. Bunu uygularken birtakım oyuncularımız iştirak sağlarken kimileri hala iştirak sağlayamadı. Bunun üzerine çok çalışacağız. Daha bitmiş bir şey yok. Oyuncularımız kazanmak için ellerinden gelen tüm çabayı gösterdiler. Bugün kaybettik fakat yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu isteği, arzuyu göstererek, üzerine koymamız gerekiyor. Daha fazla çalışacağız. Üzerine koyarak bu ligde kalmak bizim birinci amacımız. İnşallah bunu oyuncularımızla başaracağız.”

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar