Mart 5, 2021
“Mustafa Muhammed’in ardında 30 milyon Türk var”

“Mustafa Muhammed’in ardında 30 milyon Türk var”


son dakika “Mustafa Muhammed’in gerisinde 30 milyon Türk var” haberleri,

Bir devir Türkiye’de de forma giyen ve şu anda ülkesi Mısır’da yorumculuk yapan Ahmed Belal, hakaretler eşliğinde, “Muhammed, Galatasaray’a giderek parayı tercih etti. Ailesi de bu işte rol oynadı.” deyince toplumsal medyada Galatasaraylı taraftarların gazabına uğradı.

Mısır basını, Ahmed Belal’e toplumsal medyada Sarı-Kırmızılı taraftarların attığı bildirileri paylaştı ve “Muhammed’in gerisinde 30 milyon Türk var.” diye yazdı.

BİLAL’DAN AÇIKLAMA

Kimi taraftarlar, Ahmed Belal yerine ezkaza bir öteki spor yorumcusu Bilal Allam’a reaksiyon gösterdi. Allam bunun üzerine, “Mustafa Muhammed hakkında konuşan kişi katiyetle ben değilim. Onu çok seviyorum. Lütfen bana reaksiyon göstermeyin.” iletisini yayınladı.

Ahmed Belal’e ise mevt tehditlerine varan bildiriler gönderildi. Mısır basını, “Mustafa Muhammed’e Galatasaray’da bu kadar kısa müddette sahip çıkılması hakikaten inanılmaz.” yorumunda bulundu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar