Mart 3, 2021
Rakiplerimiz, UEFA’da yenilmedi: İşte tehlike

Rakiplerimiz, UEFA’da yenilmedi: İşte tehlike


son dakika Rakiplerimiz, UEFA’da yenilmedi: İşte tehlike haberleri,

Bu dönem 5 temsilcimiz de Avrupa’dan çok erken konuta kesin dönüş yaparken önümüzdeki yıl puan uğraşı vereceğimiz beş ülkenin kadroları bu hafta UEFA Avrupa Ligi’nde yenilgi yüzü görmedi. Dinamo Zagreb (Hırvatistan), Young Boys (İsviçre), Olympiakos (Yunanistan) rakiplerini yendi. Slavia Prag (Çekya) ve Kızılyıldız (Sırbistan) ise alandan beraberlikle ayrıldı. Son beş yılın ülke puanı toplamı dikkate alınan sıralamada, Türkiye bu dönemi 13. bitirmesine karşın önümüzdeki yıla 16. sıradan başlayacak.

PUANIMIZ 20.400, TAKİPÇİLERİMİZ HIRVATİSTAN, YUNANİSTAN VE ÇEKYA

2016-2017 dönemi puanlarının ehemmiyetini yitirmesiyle 20.400 puana düşen Türkiye’nin makus bir Avrupa karnesi durumunda 16. basamağın altına gerileme ihtimali de hayli yüksek. 20.400 puana sahip ülkemizi, Hırvatistan (20.150), Yunanistan (19.800), Çekya (19.700) takip ediyor. Ülkeler ortasında puan farkının çok az olmasından ötürü muhtemel bir berbat gidiş bizi daha da aşağılara çekecek. Bu yüzden Avrupa’da gayret edecek gruplarımıza büyük iş düşecek.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar