Şubat 26, 2021
Ripple CEO’sundan Bitcoin’in Devasa Piyasa Bedeli Sonrası BTC Açıklaması

Ripple CEO’sundan Bitcoin’in Devasa Piyasa Bedeli Sonrası BTC Açıklaması

Son dakika Ripple CEO’sundan Bitcoin’in Devasa Piyasa Kıymeti Sonrası BTC Açıklaması haberi ,

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bugün değerli açıklamalar yaptı. CEO, Bitcoin (BTC) rallisindeki son mükemmel dönüm noktası hakkındaki görüşünü paylaştı.

Ripple CEO’su: Bitcoin İçin Ulaşılan Düzey Kaçınılmazdı

Ünlü CEO’ya nazaran Bitcoin için 1 trilyon dolarlık bir piyasa pahası değerli bir gelişme. Garlinghouse, son tweet’inde, 1 trilyon dolarlık piyasa bedeline ulaşan Bitcoin (BTC) için yorum yaptı. Bu durumun “şaşırtıcı” bir kilometre taşı olduğunu tez etti. Bu ortada Ripple’ın CEO’su bu muvaffakiyete şaşırmadı.

Bitcoin’in büyüme suratı Ripple CEO’sunu heyecanlandırıyor. Bu bağlamda büyüme kısa vakitte gerçekleşti. Garlinghouse, önümüzdeki on yılın büyük olasılıkla dijital altın için daha parlak fırsatlar sağlayacağını da kelamlarına ekledi.

Bitcoin’in (BTC) piyasa bedeli – bugüne kadar çıkarılan tüm Bitcoin’lerin (BTC) net kıymeti – birinci kere 1 trilyon doları aştı. Toplam kripto para piyasasının bedeli 1,6 trilyon doları aştı.

Pekala ya XRP?

Geçen hafta, Garlinghouse Ripple için birtakım kıymetli gelişmeleri açıkladı. Buna nazaran şirket ve ABD’li düzenleyici SEC, SEC’in davasını mahkeme öncesi evrede çözemedi. Bu gerçek, SEC’in idaresi büsbütün değişmesine karşın ortaya çıktı.

Ayrıyeten kıymetli bir gelişme olarak SEC davasını değiştirdi. Böylelikle Ripple artık XRP fiyat manipülasyonlarıyla suçlanıyor. Öbür taraftan yalnızca ABD vatandaşlarına XRP tokenları halinde yasadışı menkul değerler sunmakla suçlanıyor.

Eski SEC lideri Mary Jo White, meslektaşlarının Aralık ayında Ripple’ı dava etme kararının “tamamen yanlış” olduğunu itiraf etti.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar