Şubat 26, 2021
Ünlü Avukat Uyardı: XRP’de Büyük Sorun Var! Ripple Davası Bu Sonla Bitecek

Ünlü Avukat Uyardı: XRP’de Büyük Sorun Var! Ripple Davası Bu Sonla Bitecek

Son dakika Ünlü Avukat Uyardı: XRP’de Büyük Sorun Var! Ripple Davası Bu Sonla Bitecek haberi ,

Ünlü kripto avukatı Stephen Palley, Ripple’ın ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile devam eden yasal savaşını yorumluyor. Stephen Palley, şirketin Ripple davası kapsamında XRP ile ilgili kritik bir sıkıntıyla karşı karşıya olduğunu düşünüyor.

Stephen Palley: XRP ile ilgili sorun, her vakit merkezi bir şeye indirgenebilir!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere SEC, geçtiğimiz aylarda Ripple’a resmen dava açtı. SEC bu dava kapsamında, Ripple ve şirketin CEO’su Brad Garlinghouse ile kurucu ortak Chris Larsen’ı, XRP aracılığıyla 1,3 milyar dolarlık kayıt dışı menkul değer satışı yapmakla suçluyor. Ayrıyeten SEC, XRP’nin bugüne kadar bir menkul değer olduğunu argüman ediyor. Stephen Palley, Ripple davası ve bu kapsamdaki savları kıymetlendiriyor ve şunları söylüyor:

XRP ile ilgili büyük sorun, nasıl gelişirse gelişsin, her vakit merkezi bir şeye indirgenebilir. Clarence Darrow bunu düzeltemedi. Bu nedenle, bu durum olumlu kararlara, duruşmaya yahut temyize giderse kaybedecekler.

Stephen Palley: Ripple kaybedecek! Brad Garlinghouse ve Chris Larsen kaybedecek

Stephen Palley, Ripple’ın galip geleceğinden şüphe ediyor ve ödeme şirketinin nihayetinde SEC ile anlaşacağına inanıyor. Stephen Palley mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bir kestirim. Sanırım yanılıyor olabilirim, ben bir avukat olduğum için korunmalıyım. Ripple kaybedecek. Brad Garlinghouse ve Chris Larsen kaybedecek. Etrafta maymunluk yapacaklar, reddetmek için dilekçe verecekler, reddedilecekler. Muhtemelen biraz keşif yapacaklar, tahminen de tabir alacaklar. Muhtemelen icra aksiyonunda, tabir verdiler… Bence muhtemelen özet karar için çapraz dava açacaklar ve kaybedecekler. Bir sınırlama argümanı olmadığı yahut bunu okuyan ve bunun devam eden bir menkul değer teklifi olmadığına ikna olan sempatik bir yargıç olmadığı sürece…. Kaybederler ve muhtemelen bunu kabul ediyorlar…

Bu hafta, SEC ve Ripple ortak bir açıklamada yakın vakitte davayı çözme ihtimallerinin düşük olduğunu duyurdu. Davanın birinci duruşma öncesi konferansı 22 Şubat’ta yapılacak.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar