Mart 3, 2021
Usta Trader: Bu Altcoin’ler Sıradaki En Süratli Atlar! 100x Yapacaklar

Usta Trader: Bu Altcoin’ler Sıradaki En Süratli Atlar! 100x Yapacaklar

Son dakika Usta Trader: Bu Altcoin’ler Sıradaki En Süratli Atlar! 100x Yapacaklar haberi ,

Kripto etkileyicisi ve usta trader Elliot Wainman, potansiyel olarak 100 kat kar kaydedebilecek bir sonraki altcoin projelerini bulma formülünü açıklıyor. Ayrıyeten Elliot Wainman, patlayacağına inandığı altcoin projelerini de paylaşıyor.

Elliot Wainman: Tüm gözler şu anda Binance Smart Chain’de!

Yeni tahlilinde Elliot Wainman, 261.000 abonesine, kripto para yatırımcıları tıkanık Ethereum Blockchain’nden kaçarken tüm gözlerin şu anda Binance Smart Chain’de (BSC) olduğunu söyledi. Analist, Ethereum Blockchain’inin küçük yatırımcıların ağı kullanmasını zorlaştıran yüksek GAS fiyatlarıyla karşı karşıya olduğunu söyledi. Elliot Wainman hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Günün, haftanın, ayın kıssası alışılmış ki Binance Coin (BNB) ve bu doğal ki Binance Smart Chain hareketini güçlendiren temel protokoldür… Şu anda kripto para viral hale geliyor. Kullanıcı tabanı daha evvel hiç olmadığı kadar büyüyor.. Bu gerçekleştiğinde Binance’in sunduğu şeye muhtaçlık duyan çok fazla insan var… Bu da Ethereum’da meydana gelen şaşırtan gelişmelere müsaade veren düşük fiyatlı bir ETH sanal makine (EVM) uyumlu ortamdır. Birçok proje, Binance’ye taşınacak ve aslında daha ucuz ve kullanımı daha kolay olacak.

Değişim meydana geldikçe Elliot Wainman, kripto yatırımcılarının Ethereum Blockchain’de başarılı olan projelere ve pazarlara bakmaları ve BSC muadillerini bulması gerektiğini söylüyor.

Analist: Bu altcoin projeleri 100x yapacaklar arasında!

Bu strateji analiste nazaran, kripto para yatırımcılarının piyasanın bir adım önünde kalmasına ve şimdi parabolik hale gelmemiş projeleri bulmasına imkan tanıyacak. Elliot Wainman bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum’u neyin öldürdüğünü ve Binance Smart Chain’de nelerin dikkat çekeceğini anlamak için bu çerçeveyi kullanmak, gelecekteki kazanımların kilidini açmanın anahtarıdır. Ve pahalı kripto paraları, roket gezintilerine çıkmadan evvel bu halde tanımlayabilirsiniz.

“BSC etkisi”nin örnekleri olarak Elliot Wainman, oracle ve data alıcısı Berry Veri (BRY) ve merkezi olmayan borç verme protokolü ve tahvil ihraççısı Multiplier (MXX) üzere BSC tabanlı projelerin süratli muvaffakiyetinden bahsediyor.

Elliot Wainman: BSC üzerine inşa edilen sigorta projeleri patlayacak

Elliot Wainman, kripto iktisadının hangi kesimlerine odaklandığını da açıklıyor. Analist, merkezi olmayan finansmanın (DeFi) ve BSC üzerine inşa edilen sigorta projelerinin, kullanıcıların daha ucuz zincire geçerken muhtemelen daha güzel performans göstereceğini belirtiyor. Elliot Wainman bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada kaçınılmaz olarak muhtaçlık duyulacak şey sigortadır. Tıpkı DeFi’nin bilgiye muhtaçlığı olduğu üzere, DeFi’nin de sigortaya gereksinimi var. Zira bir sürü dolandırıcılık, kusur, istismar var. Akıllı kontrattan akıllı kontrata akan bu inanılmaz ölçüdeki paraya yönelik tehditler sadece artıyor. Şayet nitekim milyarlarca dolara ulaşmak yahut DeFi için kilitli toplam pahada trilyonlarca dolara (TVL) ulaşmak istiyorsanız bir çeşit sigortaya gereksiniminiz olacak. Bilhassa bu büyük fonlar, bu ultra yüksek net kıymete sahip bireyler ve bu halka açık şirketler, aslında sigortalı olmaları gerekiyor.

Elliot Wainman, abonelerine BSC için ortaya çıkan sigorta projesi ne olursa olsun, büyük bir ivme kazanacağını vurguluyor. Zira analiste nazaran, bu Blockchain’de hiçbir sigorta önderi bulunmuyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar