Mart 7, 2021
3 Analist Kestirimlerini Açıkladı: altın’ın Sıradaki Adımı Bu Düzeylere Olacak!

3 Analist Kestirimlerini Açıkladı: altın’ın Sıradaki Adımı Bu Düzeylere Olacak!

Son dakika 3 Analist Varsayımlarını Açıkladı: altın’ın Sıradaki Adımı Bu Düzeylere Olacak! haberi ,

altın fiyatları, Ocak başından bu yana en keskin haftalık düşüşünü yaşadı. Artık herkes bu düşüş trendinin devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Usta isimler ise gelecek hafta altın fiyatlarının nasıl hareket edeceğini öngörmeye çalışıyor. Genel olarak analistler, altın’ın aşağı istikametli eğiliminin gelecek haftada devam etmesini bekliyor.

David Madden: altın fiyatlarında negatif trend devam edecek

CMC Markets UK piyasa analisti David Madden, pahalı metal piyasalarını tahlil etti ve şunları söyledi:

altın Cuma günkü seansta Haziran ayından bu yana en düşük düzeyine geriledi. Lakin o vakitten beri “ABD dolarındaki zayıflık sayesinde” toparlandı.

Lakin David Madden, piyasa güncellemesinde, “Ocak ayının başından bu yana daha geniş olan negatif trendin devam ettiğini” söyledi.

Todd ‘Bubba’ Horwitz: altın fiyatı 1.750 dolara ve 1.700 dolara yöneliyor

Tanınan altın analisti Todd ‘Bubba’ Horwitz’a nazaran, altın’ın fiyatları üzerindeki baskı hala güçlü. Analiste nazaran, hiçbir şey ayıları satıştan alıkoyamadı. Todd ‘Bubba’ Horwitz’a nazaran, eğilim açıkça daha düşük düzeylere işaret ediyor. Analiste nazaran, altın’ın fiyatı 1.750 dolara ve 1.700 dolara yöneliyor. Bu eğilim değişene kadar analist, altın’da short kalacağını da ekliyor.   

Naeem Aslam: altın için ufukta bir toparlanma var! Önümüzdeki hafta daha yüksek oynaklık bekliyoruz

AvaTrade baş piyasa analisti Naeem Aslam, ABD Hazine Bakanı Janet Yellen’in açıklamalarının pahalı metali takviyesini belirtti. Perşembe günü Janet Yellen, ABD ekonomisindeki son düzgünleşme işaretlerinin Biden idaresinin 1,9 trilyon dolarlık yardım planını küçültmek için bir neden olmadığını söyledi.

Naeem Aslam, Janet Yellen’in yorumlarının yardım planının geçişi için umudu ateşlediğini söyledi. Analiste nazaran, daha büyük bir teşvik paketi daha fazla borca ​​yol açacak ve bu da doların bedelini düşürerek altın fiyatlarının yükselmesine yardımcı olacak. Naeem Aslam bahse yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Önümüzdeki hafta daha yüksek oynaklık bekliyoruz. Bir dizi Federal Rezerv yetkilisinin konuşması bekleniyor. Bu, yatırımcılar ve trader’lar ortasında daha fazla gürültü oluşturacak. altın fiyatının çok fazla satıldığına ve ufukta bir toparlanma olduğuna kuşku yok.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar